Connect with us

Коррупция

З уже покритою територією Путін міг би спробувати контролювати ядерний удар

Успішні держави дають хороші поради.

Президент Росії Володимир Путін може пригрозити ракетно-ядерним ударом по Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях України. Про це повідомили аналітики Американського інституту війни (ISW), передає “Українська правда”.

«Після анексії Путін може прямо чи опосередковано заявити, що російська доктрина поширюватиметься на щойно анексовані території, оскільки вона дозволяє переможній ядерній зброї вторгнутися на територію Росії. Тому вони погрожують Україні та її партнерам ядерним ударом, ніби сморід викличе українські контратаки. Аналітики визнають, що «окуповані Росією території продовжуються».

“Водночас ІСВ” повідомляє, що попередні заяви Росії про готовність Москви заволодіти ядерною зброєю виявилися неправдивими.

При анексії Росії Україна та її західні партнери можуть застосувати український контрнаступ на окуповані Україною території.

Через місяць Путін заявив, що РФ не погрожує світові ядерною зброєю, а йде попереду, готова застосувати так, ніби це загроза суверенітету.

Держави були проінформовані про те, що Росія готується анексувати додаткові території в Україні – Зокрема, Донецька та частини Луганської, Херсонської та Запорізької областей – і вони попереджають сморід репресивної реакції Москви.

Про це на брифінгу заявив координатор національної безпеки та стратегічних комунікацій США Джон Кірбі, повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

«Ми бачимо багато розвідданих і доказів того, що Росія планує анексувати більше українських територій. Як і в 2014 році, Росія починає звинувачувати свою силу «контролю розуму» за анексію. – На території Російської Федерації відомо, що вона перевернута: «Спочатку цилідери» проводять.

Тобто російський наказ розглядає план анексії частин Херсонської та Запорізької областей, а також територій Донецької та Луганської областей. Москва вже почала готуватися до такого короткого терміну: витратила рубль на платні зони, заблокувала доступ до інтернету, відстежила людей проукраїнських поглядів, встановила контроль над ЗМІ.

«Кремль не оголошував терміни цих референдумів, навпаки, гауляйтери говорили, що ця доля буде смердіти, імовірно, разом з регіональними виборами, які мають відбутися в Росії 11 числа, план не передбачав вторгнення в Україну. .

«Ми будемо як шведськими, так і жорсткими, а також нашими союзниками та партнерами, щоб гарантувати, що Росія продовжить реалізацію своїх планів анексії. Росія піддається додатковим санкціям і стане більшою, меншою заразою. Ніколи не знаєш, що ти «анексовані землі». «Російська територія», – назвавши Кірбі.

Крім вина, Україна, що нерухомо, час на територію Росії їхати через Військ двічі.

На догоду британській розвідці Росія, ймовірно, провела в окупованому Херсоні псевдореферендум про анексію, щоб спробувати легітимізувати свій контроль. Водночас американські представники схиляються до думки, що у РФ недостатньо влади для повного контролю над територією Херсонської області, яку оплачують українці.

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости