Connect with us

Политика

Ясько обіцяє піднімати питання захисту прав корінних народів РФ під час заходів в ПАРЄ


Керівник Постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Ясько обіцяє піднімати питання захисту корінних народів Російської Федерації в ПАРЄ і на зустрічах з європейськими колегами.

Про це Ясько повідомила в Facebook.

"Захищати права корінних народів РФ є важливим для України. Виступила сьогодні на онлайн-заході" Чи може Україна бути адвокатом корінних народів РФ? ». Говорила про те, що стежу за цією темою, і обіцяю обов'язково піднімати це питання під час заходів в ПАРЄ і зустрічах з європейськими парламентаріями і дипломатами ", — написала Ясько.

Депутат підкреслила, що російська влада проводить асиміляторську етнополітику — як на окупованих територіях, так і у власній країні і це потрібно запобігати.

Читайте також: РФ в ПАРЄ намагалася заблокувати звіт про агресію Кремля проти України — Ясько

Депутат просить повідомляти їй про про чергові утиски корінних народів РФ, перш за все, жителів Волзького регіону і Сибіру.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада попереднього, восьмого скликання, прийняла постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів в Російській Федерації ".

Источник

Comments

Новости