Connect with us

агресія Росії

Вони знайшли себе в чужому місті: історія переселенців з Харкова, які стали волонтерами у Дніпрі


Телеканал «Інтер» продовжує серію сюжетів про українців, які втратили домівку та роботу через російську агресію, але опинилися в іншому місті. Ще одна історія присвячена емігрантам з Харкова – родині Дементьєвих, які стали частиною волонтерського руху Дніпра. Детальніше – у матеріалі нашого кореспондента Артура Терещенка.

Я дуже хочу додому…

Згадуючи рідний Харків, пані Ганна не може не заплакати. Жінка покинула місто свого народження і народила доньку в перші тижні повного російського вторгнення в Україну.

Ганна Дементьєва, переселенка з Харкова:

Коли ми приїхали в Дніпро, нам потрібно було чимось зайняти голову, тому що погані думки перемогли і треба було кудись прикладатися. Роботи немає, тому почали займатися волонтерством.

Пропозиція стати частиною волонтерського руху надійшла, коли жінка прийшла до Палацу дитячої та юнацької творчості за гуманітарною допомогою. Донька Варвара записалася в гурток «Чарівна нитка», де навчилася робити амулети для солдатів. Більшість продуктів віддають у лікарню.

Варвара Дементьєва, переселенка з Харкова:

Для них це підтримка, а для нас радість!!!

Ганна Дементьєва, переселенка з Харкова:

Їм потрібна частинка нашої душі, щоб швидше одужати, добре і отримати від цього позитивні емоції.

Після півроку перебування у Дніпрі пані Ганна влаштувалася на роботу, але волонтерську роботу не полишала. У вільний час жінка продовжує виготовляти продуктові набори для інших переселенців та допомагає доньці виготовляти дитячі ліжечка.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://podrobnosti.ua/2469143-voni-znajshli-sebe-v-chuzhomu-mst-storja-pereselentsv-z-harkova-jak-stali-volonterami-u-dnpr.html

Comments

Новости