Connect with us

Коррупция

Вівці, адвокат тих, хто карав Путіна, отримав максимальний термін

Суд постановив вбити Юрія Грабовського під час пограбування.

Шевченківський районний суд Києва допитує водія автомобіля адвоката Юрія Грабовського, який захищає двофігурного російського військового Олександра Александрова та Євгену Єрофозову.

Про це, як повідомляє “Українська правда” прес-служба Національної асоціації юристів України, повідомив голова ВКДКА Сергій Вілков, адвокат-правопорушник Ольги Грабовської.

«Шевченківський райсуд Києва обвинувачувався за обвинуваченням відомого юриста, покровителя голови ВКП(б) Юрія Грабовського», – зізнайтеся.

Один із суддів скасував вирок доньці, а інший – 15 років ув’язнення.

Нагадаємо, адвокат Юрій Грабовський був викрадений і побитий березою в 2016 році. Вони викрали з суду Олександра Александрова та Євгена Єроф’єва та обміняли їх на полон російських військових.

Тіло адвоката знайшли на закинутому городі ЖЗД під Жашковом Черкаської області. Встановлено, що адвоката не лише побили, а й розстріляли.

Зловив дві помилки праворуч. Схоже, що вбівство не було пов’язане з професійною діяльністю адвоката, але Грабовському нічого не загрожувало на шляху пограбування.

Що у вашому світі: Праворуч Грабовський. Праворуч від викрадення захисника полонених російських диверсантів чіткіше видно всі сліди спецслужб.

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости