Connect with us

Новини Харкова

Він був вражений харківським духом


Ігор Терехов про візит американського генерала: Його вразив дух Харкова

23 січня 2023 р
11:27 ранку
міжнародне співробітництво

Ігор Терехов про візит американського генерала: Його вразив дух Харкова
Генерал-лейтенант Джозеф Кіт Келлог, виконуючий обов’язки радника президента США з національної безпеки, був вражений духом жителів міста під час візиту до Харкова.

Про це в інтерв’ю “Думці” заявив міський голова Харкова Ігор Терехов. Мер зазначив, що під час візиту американська делегація відвідала Північну Салтівку, а також ознайомилася з розвитком Харкова – «безпечними зупинками».

«Генерал був здивований, що така харківська розробка є сьогодні, що вона реалізована. Його зацікавило те, що, незважаючи на те, що йде війна, ми вже реконструювали 66 будинків і продовжуємо реконструкцію. Проїжджали повз будівельні майданчики, які зараз ведуться. На нього справив враження харківський дух. Він пообіцяв усіма способами підтримувати Україну і особливо місто Харків», – зазначив Ігор Терехов.
Він також повідомив, що під час зустрічі звернув увагу делегації на дуже малу відстань до кордону з Росією. «Природно, що Харкову потрібна найсучасніша зброя, сучасні системи ППО», – підкреслив мер.

Нагадаємо, за підсумками візиту в Україну Джозеф Кейт Келлог підготує доповідь про нагальні потреби України для комітету з міжнародних відносин Сенату США.

Підпишіться на Telegram-канал на офіційному сайті Харківської міської ради.


Друк


Новини по темі:Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.city.kharkov.ua/uk/news/-52971.html

Comments

Новости