Connect with us

Новини Харкова

Відсьогодні комендантська година на Харківщині триватиме з 23:00 до 05:00 ранку | Новини Харкова та України


Рішення про зміну комендантської години було прийнято у відповідь на численні звернення представників бізнесу, підприємств, що забезпечують життєдіяльність, і працівників транспортної сфери, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Завдяки нашим Збройним Силам України, які відкинули ворога, місцеві жителі поступово повертаються до міста Харкова та населених пунктів області, незважаючи на дуже сувору зиму. Відповідно зростає потреба в більш тривалому функціонуванні товарних мереж і сфери послуг. Тож ми реагуємо на потребу», – зазначив Олег Синєгубов.

Він також зазначив, що це рішення погоджено з військовим керівництвом. Наразі безпекова ситуація дозволяє скоротити тривалість комендантської години.

Умови комендантської години не змінилися: заборонено перебування на вулицях та в інших громадських місцях у певний час доби особам без оформлених карток, а також рух транспортних засобів.


Вам може бути цікаво

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://atn.ua/kharkiv/vidsohodni-komendantska-hodyna-na-kharkivshchyni-tryvatyme-z-23-00-do-05-00-ranku-386548/

Comments

Новости