Connect with us

Новини Харкова

Відомий бренд із Закарпаття взяв участь у благодійному аукціоні зі збору коштів для України


Чудову новину повідомила мукачівська марципанка у соцмережах

«9 грудня 2022 року в італійському Мілані стартував благодійний аукціон для збору коштів на заявлені потреби в медичному обладнанні для лікарень у Харкові, Миколаєві та Херсону. Кошти з різних куточків світу тривають і досі. В аукціоні випала честь брати участь українському бренду шовкових хусток про історію міст України «Марципанка». Наша хустка називається «Слава Україні».🇺🇦” було продано за 5️⃣0️⃣0️⃣ євро і полетів до США, до Маямі. Окрема подяка за співорганізацію заходу прекрасній, невтомній харків’янці Тані Глушенко, керівнику благодійного клубу Ротарі. І ми готуємося до майбутніх благодійних шоу та аукціонів у Ніцці, Монако, Спліті, Парижі та Осло. УКРАЇНА – ПОНАД ВСЕ! #разом до перемоги! #марципанка #Україна”, – йдеться у дописі.

Також зазначимо, що на концерті виступають такі відомі українські артисти, як Віра Брежнєва, співачка, фіналістка шоу «Холостяк» Розалі Номбре, учасники шоу «Голос країни», фіналісти національного відбору «Євробачення 2019», дует «АННА МАРІЯ». » стали учасниками заходу .

Окрім бренду «Мукачівська марципанка», на благодійному аукціоні були представлені витвори мистецтва та прикраси українських майстрів.

Варто додати, що Synk Medical Ukraine Fund – це фонд, який надає допомогу медичним закладам, лікарням та Державній службі з надзвичайних ситуацій України. Але щодня через російську агресію щохвилини зростає кількість жертв серед мирного населення та військових. З метою збору коштів та закупівлі новітнього медичного обладнання Фонд «Синк Медікал Україна» спільно з Rotary Kharkiv First Capital та партнерами події Event Studio 54 та ювелірною компанією UMAX організовує благодійну акцію «Єднаймося заради миру».

І дуже приємно, що серед учасників такого новаторського заходу були і наші мукачівці!

Закарпатська поштаЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://zakarpatpost.net/2023/02/05/vidomyy-brend-iz-zakarpattya-vzyavshy-uchast%CA%B9-u-blahodiynomu-auktsioni-zi-zboru-koshtiv-dlya-ukrayiny/

Comments

Новости