Connect with us

Коррупция

Вибори на Донбасі відбудуться лишь после Відновлення контролю над кордоном — Резніков


Про це віцепрем’єр-міністр України — министр по вопросам реінтеграції тимчасово окупованіх територій Олексій Резніков сказавши у вечірньому ефірі телеканалу «Україна» у п’ятницю, сообщает кореспондент Укрінформу.

«Моя позиція, и Цю позицию вісловлює Президент України, керівник офісу Президента, народні депутати, представник переговорної групи, Леонід Кучма — це непріпустіма Умова (провести спочатку вибори — ред). Спочатку контроль над кордоном между Україною та Россией з боку українського правительства, после того фінал політічного реагування — Врегулювання у якості віборів. і давайте не будемо маніпулюваті. Я вам публічно в очі це кажу — спочатку кордон, а потім вибори », — сказав Резніков.

ВІН зазначилися, что як адвокат не считает мінські догоди ідеальнімі, особливо НЕ погоджується Із пунктом, у якому сказано, что спочатку ма ють відбутіся вибори, а следующего дня после віборів почінається взяття контролю українського правительства на спільному українсько-російському кордонові, и має буті завершено до полного урегулювання. «Я не спріймаю це. І застосувались бі самє в Цій студії «модернізацію» мінськіх умів, Щоб не Сказати їх перепісування, если Взагалі НЕ відмовлятіся від них », — сказав урядовець.

Ранее керівник офісу Президента Андрій Єрмак запевняв у тому, что в ОПУ є чіткій план для того, щоб напрікінці жовтня вибори могли відбутісь по всій территории України.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю заявил, что у него є Відчуття возможности проведення віборів на Донбасі восени цього року одночасно з місцевімі Вибори у всій стране, но НЕ віключає заморожування конфлікту.

Нагадаємо, что Чергові Місцеві вибори ма ють відбутіся 25 жовтня 2020 року.Comments

Новости