Connect with us

Коррупция

Українцям розповілі, де Найкраще в цьом году плануваті відпустку


Про це заявивши прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо во время пресконференції в Оттаві, сообщает кореспондент Укрінформу.

«Ми дослухаємося до порад наших спецслужб у цьом пітанні. Ми Працюємо з ними, аби упевнити, что Канада идет правильно шляхом «, — сказав Трюдо, відповідаючі на запитання про перспективи Huawei у стране.

ВІН Наголос, что Канада Узгоджує свою офіційну позицию Стосовно Huawei з іншімі державами: «Ми около Працюємо з нашими союзниками, стежімо за їхнімі діямі, аби упевнити, что й Самі чинимо правильно для создания економічних можливий та Досягнення зростання в стране, одночасно підтрімуючі БЕЗПЕКУ інфраструктурі , підприємств и громадян «.

Як повідомлялося, Уповноважені органи Канади Вже трівалій годину вівчають питання доцільності допуску Huawei до конкурсу з розбудови інфраструктурі 5G, оскількі є побоювання, что КНР может вікорістаті Цю Компанію для шпігунської ДІЯЛЬНОСТІ.

Своєю Черга у Huawei Неодноразово наголошувалі, что китайська влада НЕ має жодних впліву на решение компании.

Ранее Huawei булу вітіснена з американського Сайти Вся, а Уряди Австралии та Нової Зеландії запретили їй будуваті мережі 5G. Суттєві обмеження на роботу Huawei наклав й у Великій Британії. ЦІ держави (а такоже США) є близьким партнерами Канади у розвідувальній спільноті «П’ять очей».

ИсточникComments

Новости