Connect with us

Коррупция

Україна пішла на порятунок Криму і повне потоплення Чорноморського флоту РФ

Покровитель міністра оборони надав повну заяву.

Україна знищить Чорноморський флот Росії, лише забравши достатню кількість бронетехніки у своїх західних союзників. Про це заявив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов в інтерв’ю газеті The Times.

Говорячи йогами, Росія винна в тому, що позбавила Крим порятунку, ніби ти хочеш і далі бути силою.

Коли Гаврилов буде на місці, українські військові ракети зможуть запускати потужні протикорабельні ракети та завдати першого удару, зондуючи більшу дальність над іншими землями.

“Вони можуть заплатити ціну за свою агресію”, – сказав заступник міністра оборони під час візиту до Британії для моніторингу українських військових подій.

Гаврилов також зазначив, що російські кораблі в Чорному морі регулярно бомбардують українську інфраструктуру крилатими ракетами, і що позиція російських кораблів означає, що Україна не може експортувати зерно зі своїх портів, атакуючи торговельні судна.

«Ми отримаємо протикорабельну броню і рано чи пізно будемо сильні у флоті. Ми неминуче повинні забезпечити безпеку наших людей. Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю, щоб у нас була така можливість. “, – сказав заступник міністра оборони.

Росія блокує частину Чорного моря.

Як нещодавно заявив міністр оборони Олексій Резніков, війна проти Росії призведе до серйозних змін в жадібності України. Це може статися до кінця року.

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости