Connect with us

Наука

У США випробували торпеду для безпілотників — Украинские новости


Влада Канади ще не прийняли остаточного рішення щодо доцільності допуску китайської корпорації Huawei до створення мережі 5G в країні.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час прес-конференції в Оттаві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми прислухаємося до порад наших спецслужб в цьому питанні. Ми працюємо з ними, щоб упевнитися, що Канада йде правильним шляхом «, — сказав Трюдо, відповідаючи на питання про перспективи Huawei в країні.

Він підкреслив, що Канада погоджує свою офіційну позицію щодо Huawei з іншими державами: «Ми близько працюємо з нашими союзниками, стежимо за їх діями, щоб упевнитися, що і самі чинимо правильно для створення економічних можливостей і досягнення зростання в країні, одночасно підтримуючи безпеку інфраструктури, підприємств і громадян «.

Читайте також: Канадський суд оголосить рішення щодо екстрадиції фіндиректора Huawei в США

Як повідомлялося, уповноважені органи Канади вже тривалий час вивчають питання про доцільність допуску Huawei до конкурсу з розвитку інфраструктури 5G, оскільки існують побоювання, що КНР може використовувати цю компанію для шпигунської діяльності.

У свою чергу в Huawei неодноразово підкреслювали, що китайська влада не мають ніякого впливу на рішення компанії.

Читайте також: У Бундестазі вимагають не допустити Huawei до розвитку 5G в Німеччині

Раніше Huawei була витіснена з американського ринку, а уряду Австралії і Нової Зеландії заборонили їй будувати мережі 5G. Істотні обмеження на роботу Huawei наклали і в Великобританії. Ці держави (а також США) є близькими партнерами Канади в розвідувальному співтоваристві «П’ять очей».

Comments

Новости