Connect with us

Новини регіону Харькова

У селі на Харківщині відновили газопостачання

У Мало-Данилівській громаді відновлено газ та світло, працює пошта, готуються до ремонту пошкодженої снарядами амбулаторії.

29 вересня в селі Черкаська Лозова (Малоданилівська громада) газ подали до всіх будинків. Про це повідомив голова Малоданилівської селищної ради Олександр Гололобов.

«Зусиллями фахівців усіх галузей починає відроджуватися зруйнована за ці 7 місяців інфраструктура суспільства. Споживачі розміновують, спеціалісти РЕС та «Обленерго» відновлюють електромережі та підстанції, працівники». «Харківміськгаз» і «Облгаз» відновлюють газові мережі», – написав він на сторінці «Фейсбук» Гололобов.

Далі йде село Лісний. Днями охорона обстежує всі території, де проходять газопроводи, і газовики приступлять до роботи. Введення газу в Лісному заплановано на жовтень. Поступово в селі відновлюється електропостачання. За словами Гололобова, вогонь серйозно постраждав від Лісового – там пошкоджені багатоповерхівки та лінії електропередач, тому для відновлення електропостачання потрібен час.

«До села вже відновили високовольтні лінії електропередач, але оскільки Лісове заживає з різних сторін і вздовж високовольтної лінії є перемички, потрібно відновити ще один під’їзд до села. Найближчим часом буде відновлено в’їзд із Руської Лозової, коли живе сусіднє село Черкаська», – сказав Гололобов.

У Малоданилівській громаді продовжують фіксувати руйнування внаслідок пожежі та роздавати гуманітарну допомогу. З 4 жовтня у Черкасах Лозова відновлює роботу поштове відділення.

Як повідомляє компанія “Харківгаз”, крім Черкаської Лозової, газопостачання відновлено ще в двох населених пунктах Харківської області – звільненому селищі Слатино та прифронтовому місті Барвенково.

«За останні дві доби більше тисячі сімей купили природний газ, а окупант на багато місяців був позбавлений енергоресурсів, їжі та обігріву на морозі», – зазначили у «Харківгазі».

У районах Харкова, Ізюма та Чугева триває відновлення зруйнованих обстрілами важливих об’єктів інфраструктури.

Як повідомляв «KHARKIV Today», у звільненому від російських загарбників місті Ізюм на Харківщині обіцяють відновити електро-, водо- та газопостачання у приватному секторі до холодів. Це стосується приватного сектору.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости