Connect with us

Новини Харкова

У РФ запаси високоточних ракет впали до критичного рівня — розвідка


Розвідка спрогнозувала черговий ракетний обстріл противника (Фото: Командування спецоперацій ЗСУ/Facebook)

Розвідка спрогнозувала черговий ракетний обстріл противника (Фото: Командування спецоперацій ЗСУ/Facebook)

Запаси високоточних ракет в країні-агресорі Росії впали до критичного рівня, окупанти більше не зможуть дозволити собі проводити регулярні масовані обстріли України.

Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Міноборони України Андрій Юсов.

«Якщо говорити про запаси ракетної зброї, особливо високоточної, то за багатьма показниками вони вже впали до критичного рівня. Росія не допустить таких нападів на українців дуже часто», – сказав він.

Юсов сказав, що Росія зможе завдати менше шести масованих ракетних ударів, якщо використовуватиме 100 ракет за один удар. Водночас він додав, що в окупантів ще є “достатня кількість” ракет С-300 меншої дальності. Ними окупанти можуть тероризувати прифронтові міста — Херсон, Запоріжжя, Харків, Суми.

«Щодо «Калібрів» та «Іскандерів», то їх запаси значно менші і критично менші порівняно з іншими застарілими видами зброї. І взагалі вони вже не можуть собі дозволити таку масову, регулярну тактику. Інша справа, що це не зменшує шкоди, шкоди українській інфраструктурі. Для нас це серйозне випробування”, – сказав він.

Юсов зазначив, що розвідка передбачила черговий ракетний обстріл противника, і всі відповідні органи, сили ППО, енергетики та рятувальні служби готувалися до обстрілу.

У понеділок, 5 грудня, Росія завдала нового ракетного удару по Україні. Близько 13:10 в Україні, в тому числі в Києві, була оголошена масштабна повітряна тривога, у кількох регіонах було чутно стрілянину з ППО.

За даними української розвідки, Російська Федерація вже використовує стратегічні запаси деяких видів озброєнь, а також ракет, вироблених цього року, особливо в серпні.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://nv.ua/ukr/ukraine/events/dani-rozvidki-u-rf-zapasi-visokotochnih-raket-vpali-do-kritichnogo-rivnya-novini-ukrajini-50288804.html

Comments

Новости