Connect with us

Новини Харкова

У Києві та області частково вводять стабілізаційні вимкнення світла


Зранку 5 лютого в Києві та Київській області частково вводять стабілізаційні відключення, хоча раніше планували цього не робити.

Про це повідомляє ДТЕК.

За даними командування “Укренерго”, постачання електроенергії буде обмежено в частині Голосіївського, Солом’янського та Печерського районів, а також на лівому березі столиці. У Київській області обмеження діятимуть на території колишнього Києво-Святосинського району.

Енергетики пояснюють, що це дозволить уникнути аварій через перевантаження обладнання. Аварія також спричинила знеструмлення у колишніх Фастівському та Васильківському районах Київської області.

Раніше в ДТЕК повідомляли, що Київ, Київська та Дніпропетровська області будуть без відключень електроенергії в першій половині 5 лютого. Ліміти споживання в цих регіонах планувалися лише з 16:00 до 20:00.

Як пояснюють в Укренерго, споживання електроенергії в Україні поступово зростає через посилення морозів. Швидше зростання очікується завтра, коли починається робочий тиждень.

В “Укренерго” запевняють, що 5 січня постачання електроенергії в Україні буде обмежено лише з 16:00 до 20:00. Виняток становитимуть Київ, Київська та Одеська області.

В Одесі тривають аварійні відключення. Зараз енергетики спільно з обласною адміністрацією розробляють резервні схеми відновлення Одеси та прилеглих територій.

ДТП в Одесі

Вранці 4 лютого на підстанції в Одесі сталася друга за добу масштабна аварія. У результаті тимчасово знеструмлено місто та частину Одеського району.

Згодом вдалося підключити критичну інфраструктуру до електропостачання. Зокрема, системи водопостачання, каналізації та опалення. За даними Одеської ОДА, на вечір 4 лютого знеструмленими були майже 500 тисяч абонентів.

читайте також

На Херсонщині вдалося відновити електропостачання у селі, яке майже рік було без світла

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-kiyevi-ta-oblasti-chastkovo-vvodyat-stabilizacijni-vidklyuchennya-svitla

Comments

Новости