Connect with us

Новини регіону Харькова

У Харкові росіяни знищили Палац культури

Вогонь охопив площу понад 4000 квадратних метрів. м.

Вранці 18 серпня російські війська ракетним обстрілом знищили Палац культури “Залізничник” у Харкові. Збудований у 1927-1932 роках за проектом архітектора А. Дмитрієва. і це була пам’ятка архітектури в стилі конструктивізму. Про це повідомив голова правління компанії “Укрзалізниця” Олександр Камишин.

«До війни було багато дитячих гуртків. Щодня в Будинку культури залізниці більше сотні дітей займалися творчістю, танцями, музикою, співом. Останнім часом я дуже мало пишу про обстріл залізниці. інфраструктура. Але це лише тому, що погода — я не хочу більше наповнювати вас новинами про те, що вони стріляють, ми просто робимо все можливе і намагаємося негайно відремонтувати та рухатися вперед. війська б’ють кожен день кілька об’єктів залізниці – станції, колії, мости і т. д. я вже звик бити по залізниці мій ранок починається з того, що я спостерігаю за пораженими снарядами залізничними об’єктами але бити по палацу культури це особливий цинізм. Дякую. Дай Бог, жертв серед залізничників сьогодні немає”, – написав він.

Фото: /Олександр Камишин
Фото: /Олександр Камишин

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові міністри закликали рятувати постраждалі пам’ятки

Як повідомляє прокуратура Харківської області, окупанти обстріляли ракетою Палац культури в Холодногірському районі міста Харкова. Пожежа виникла на площі 4200 квадратних метрів. м.

Попереднє розслідування розпочато за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости