Connect with us

Новини Харкова

У Ізюмі є проблеми з туберкульозом — необхідно тисячі доз, щоб робити пробу Манту


У родзинок проблеми з туберкульозом – для проведення проби Манту потрібна тисяча дозВ Ізюмі була загроза поширення туберкульозу.

Директор Ізюмського центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Вродзинська, повідомила Суспільна Харків.

За її словами, у центрі недостатньо ліків для діагностики цього захворювання. Під час окупації люди сиділи в підвалах, погано харчувалися, переживали стреси. Після звільнення міста, каже Вродзінська, люди скаржаться на інфекційні захворювання та загострення хронічних захворювань.

«Люди під час окупації були в таких умовах, підвальні умови, вогкість, холод, скупчення людей. І це створило основу для зараження, для поширення цієї хвороби. Крім того, була порушена діагностика захворювання. Тоді не робили ні флюорографію, ні рентген, не проводили туберкулінодіагностику», – розповідає лікар.

Вродзінська каже, що на весь Ізюм залишився лише один рентген – у міській лікарні, і цього замало. У їхньому середовищі об’єкт було зруйновано під час російських обстрілів. Лікарі звернулися до благодійників з проханням допомогти придбати ліки для діагностики туберкульозу у дітей: Для проведення проби Манту необхідно близько тисячі доз.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть Ctrl+Enter.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://city-izyum.pp.ua/raisin-has-problems-with-tuberculosis-thousands-of-doses-are-needed-to-do-a-mantoux-test59983-2/

Comments

Новости