Connect with us

агресія Росії

У білорусі наразі 9000 солдатів рф. Їх можуть застосувати для двох варіантів, – розвідка


Очікується подальша активізація бойової підготовки в Білорусі.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін

Незважаючи на те, що наразі немає ознак формування потужного ударного угруповання російських військ чи об’єднаних російсько-російських сил у Білорусі, загроза нового удару з півночі залишається.

Джерело: Заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону Liga.net

«Сьогодні ми не святкуємо створення там потужного наступального угруповання, яке протягом січня-лютого було розгорнуто на території Білорусі.– запевнив розвідник.

Проте наразі на території союзника окупантів перебувають близько 9 тисяч ворожих військ, додав Скібіцький. Перша танкова армія ЗС РФ провела бойову підготовку, а окупаційні підрозділи проходять бойове злагодження під керівництвом Генштабу ЗС РФ. У Білорусі очікується подальша активізація бойової підготовки, зазначив розвідник.

Читайте також: Захисники зі Львівщини здійснили мрію восьмирічного харків’янина

У ГУР не виключають, що ця сила може бути використана як для ударів з боку Білорусі, так і для повернення на територію України шляхом ротації до Харкова або на інших напрямках.

Тому, зазначив заступник голови ГУР, «загроза все ще зберігається“. Але на сьогодні ці підрозділи мають “не вистачає зброї».

«Російська Федерація наразі активно виводить військову техніку зі складів, арсеналів, центрів забезпечення мобілізаційного розгортання озброєння саме з метою поповнення втрат, завданих противником на нашій території, оснащення створених до мобілізації частин і підрозділів.“, – пояснив Скібіцький.

Нагадаємо, загальні бойові втрати росіян у війні з Україною з 24 лютого по 26 листопада становлять орієнтовно 88 880. За минулу добу Збройні сили України ліквідували ще 500 окупантів.

Софія Веква

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://tvoemisto.tv/news/v_bilorusi_narazi__9000_soldativ_rf_yih_mozhut_zastosuvaty_dlya_dvoh_variantiv__rozvidka_140480.html

Comments

Новости