Connect with us

Культура

Творець «Доктора Стренджа» зніме продовження «Лабіринту»


Новини культури:Режисер «Доктора Стренджа» зніме продовження «Лабіринту».

Творець екранізації коміксів Marvel «Доктор Стрендж» Скотт Дерриксон займеться постановкою сиквела популярного в минулому фентезійного фільму «Лабіринт» 1986 року випуску.

Як зазначає видання The Hollywood Reporter, сценарій проекту, який запускає у виробництво студія TriStar Picture, підготує Меггі Лівайн.

В оригінальній стрічці розповідалося про дівчину (Дженніфер Коннеллі), яка повинна відправитися в подорож по фантастичного лабіринту, щоб спробувати врятувати свого молодшого брата, викраденого королем гоблінів, роль якого зіграв Девід Боуї. Незважаючи на те, що фільм не супроводжував касовий успіх, він став свого роду культовим і в подальшому знайшов відображення в коміксах, відеоіграх і так далі. Виробничий графік картини поки не утвежден.

«У нас буде найкраща команда з усіх можливих»: режисер «Логана» зніме «Індіану Джонса 5»

Відзначимо, що це не єдиний перспективний проект Дерріксона. На початку 2020 року стало відомо, що режисер не буде працювати над продовженням «Доктора Стренджа», але зніме трилер, дія якого відбуватиметься в знаменитому Бермудському трикутнику. Також стало відомо, що головну роль погодився зіграти виконавець ролі Капітана Америки Кріс Еванс.

джерело

Comments

Новости