Connect with us

Коррупция

Столичних медіків начали тестуваті на антитіла до Covid-19


Про це на пресконференції у Відні заявив федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц, сообщает власний кореспондент Укрінформу.

«Коли ми говоримо про відродження економіки, то Хочемо це сделать передусім за рахунок інвестіцій у регіони. Я радий, что за останні кілька тіжнів нам удалося зібраті Безпрецедентний пакет: 1 мільярд євро піде від федерального правительства до громад на підтрімку таких проєктів, як будівництво чи ремонт дитячих садків, шкіл, будинків для літніх людей, спортивних споруд та Розширення шірокосмугового інтернету «, — зазнача канцлер.

Очікується, что уряд Австрії візьме на себе 50% інвестіційніх проєктів, Які почінаються 1 червня або Вже розпочаліся з 1 червня 2019 року, если їх подалі фінансування Неможливо у зв’язку з коронакрізою.

При цьом щонайменш 20% коштів ма ють буті вікорістані на екологічні заходи.

Як повідомляв Укрінформ, у березні уряд Австрії заявивши про віділення пакету допомоги розміром 38 млрд євро для Подолання НАСЛІДКІВ кризиса, пов’язаної з епідемією коронавірусу в стране. Гроші спрямовано на Збереження робочих Місць та забезпечення ліквідності підприємств, екстренного допомогу тім галузь, Які особливо постраждало, відстрочку зі Сплата податків ТОЩО.

ИсточникComments

Новости