Connect with us

Коррупция

Сполучені Штати привітали той факт, що сили оборони України тепер можуть субсидувати 5200 цілей на місяць за допомогою HIMARS.

Проблеми мене не цікавлять, установку візьмемо.

HIMARS є реактивними артилерійськими системами для інших подібних типів конструкції. Я віддав перевагу українській армії перед російською. Про це, як повідомляє ZN.UA в коментарі Newsweek, заявив генерал армії США Марк Гертлінг.

Українські захисники змогли ефективно націлити передові американські артилерійські системи на меншу російську армію. Міністр оборони України Олексій Резніков дізнався, що HIMARS вже вийшов на лінію фронту і дозволив українським військовим знищити кількох високопоставлених російських командирів.

Гертлінг повідомив, що Київ повернувся до Вашингтона, щоб придбати РСЗВ М270. Визначивши, що ці гусеничні системи, з усіма своїми недоліками, такі ж шведські, як танки в умах позашляховиків. З іншого боку, M142 HIMARS може мати колісну базу та швидкість будівництва до 100 кілометрів на рік по дорозі та 50 кілометрів по дорозі.

«РСЗВ легше ремонтувати, у системі більше деталей. HIMARS — це фактично ракетна установка», — пояснив Гертлінг.

RSZV також ніс дві ракетні групи та 12 ракет, тоді як HIMARS ніс дві менші ракети. Проте, за словами американського генерала, легше навчати невеликий персонал HIMARS. Перевагою установки також є можливість швидко вести вогонь, легше долати вогневу позицію та швидше перезаряджатися. Кому потрібно менше солдатів? Гертлінг додав, що важливу роль відіграють менші сили підготовки до служби, і здатність HIMARS маневрувати на зборах в Україні та Росії стала значною перевагою.

Американський генерал повідомив, що українська армія має 16 установок HIMARS, здатних запускати до 12 ракет на добу. Це означає, що на місяць можна запускати 5800 ракет. Пілоти системи наведення ракет HIMARS можуть бути точними на 90%. Таким чином українська армія потенційно може дотувати 5200 одиниць зброї на місяць.

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости