Connect with us

Новини регіону Харькова

Скільки коштує підготуватися до найважчої холодної пори: ціни на обігрівачі, спальні мішки, генератори, термоковдри

Скільки коштує підготуватися до найважчої холодної пори: ціни на обігрівачі, спальні мішки, генератори, термоковдри

81

Напередодні зими, у воєнний час, обігрівачі, генератори, спальні мішки, термоковдри, газові плити тощо. Але питання в ціні.

Найдорожчим задоволенням стане покупка генератора. За даними Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, ціни на бензинові генератори в магазинах міста в середньому становлять від 18 тис. до 70 тис. грн залежно від потужності та виробника. Дизельні генератори коштують дорожче – від 60 тис. до 170 тис. грн.

Обігрівачі (електроконвектори, масляні, теплопанелі та ін.) у Харкові можна придбати в середньому від 1,9 тис. до 6 тис. грн.

Крім того, магазини, що спеціалізуються на туристичних товарах, пропонують зимові спальні мішки (від 1200 грн), спальники та килимки (від 240 грн), газові пальники (від 500 грн).

Найдешевша покупка – термоковдри: від 80 грн. Експерти кажуть, що він коштує втричі дешевше, ніж деякі обігрівачі з вбудованими тонкими електричними дротами, які випромінюють тепло, коли підключені до мережі.

Україна Жителям Харківщини обіцяють безкоштовно доставляти дрова для опалення будинків

В даний час через складну енергетичну ситуацію в країнах Європи попит на електричні китайські ковдри досяг безпрецедентного рівня., повідомляється З посиланням на видання Bloomberg, в НЕК “Укрненерго”.

«Так, компанія-виробник і постачальник UTK Technology Ltd повідомляє, що щоденна потреба європейських покупців зросла в п’ять разів і вже наступного місяця планує доставити на континент 10 тис. ковдр», – йдеться в повідомленні.

Як підготувати оселю до холодів та яких витрат очікувати – тут.

Про це заявив міський голова Харкова Ігор Терехов опалювальний сезон буде найважчим За всю історію Харкова.

На його забезпечення уряд виділив понад півмільярда гривень дрова на зиму Українці з прифронтових сіл і міст. Це стосується мешканців прилеглих до зон бойових дій територій, у тому числі й Харківської області.

Галина Половик

Джерело gx.net.ua

Comments

Новости