Connect with us

Новини регіону Харькова

Розширення вул. Весніна: роботи розпочато

Транспортування газопроводу забезпечується проектом реконструкції та розширення дороги по вул. Весніна.

4 серпня працівники комунального підприємства «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» приступили до заміни технічно застарілої частини водопроводу по вулиці Весніна (Київський район). Як повідомляє Суспільне, роботи планують завершити до 23 вересня.

«Оскільки водопровідні мережі розташовані на глибині більше двох метрів і нижче всіх комунікацій, наше підприємство першим розпочало реалізацію плану розширення ділянки дороги. Плануємо замінити 570 метрів технічно застарілої частини. води.Від вулиці Пушкінської до вулиці Весніна і діаметром 300 міліметрів по вулиці Алчевських Веснін, а також 200-метровий трубопровід Пушкінської до центру міста по вулиці», – пояснив директор з виробництва «Харківського водопостачання» Микола Завада. складні.

Розкопки та підготовчі роботи почалися 2 серпня. Окрім заміни водопровідних мереж, планують відновити каналізацію.

Бригади замінюють зношені чавунні труби на спеціальні, надміцні. Як зазначив Микола Завада, термін їх служби становить понад 100 років. У період ремонту споживачі не відключаються від послуг «Харківводоканалу». Водопостачання припиняється лише на короткий час, коли знову підключаються мережі.

Після завершення робіт будуть проведені гідравлічні випробування, промивка та санітарна обробка водопроводу, роботи з озеленення.

вул
Фото: КП «Харківводоканал»

Як повідомляв KHARKIV Today, на початку травня на вулиці Весніна демонтували трамвайні рейки. Наприкінці травня на вулиці Мироносицькій частково прибрали трамвайні колії. Знесення пояснили реконструкцією з розширенням дороги. У Весніній мали залишити трамвайну колію, на якій організували зустрічний рух.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости