Новини Харкова

Розкішний гол Буяльського, курйоз Ваната і геній Циганкова! Динамо б’є Металіст. ВІДЕО

Останній матч за Динамо цього року. У перенесеному матчі 8-го туру української Прем’єр-ліги на стадіоні імені Валерія Лобановського підопічні Луческо приймали харківський Металіст.

У попередньому матчі з «Металістом 1925» кияни досить несподівано втратили очки, зігравши внічию 0:0. До зустрічі з «Динамо» «Металіст» підійшов із далеко не найкращою статистикою – команда Олега Ратія не виграє 7 матчів поспіль.

У першому таймі динамівці були значно сильнішими за суперника і Костик забив два голи. Спочатку на 20-й хвилині він відзначився класним голом зі штрафного Буяльського. Лідер киян потужним ударом забив м’яч у верхній кут воріт – 1:0.

А на 29-й хвилині підопічні Мірчі Луческу за допомогою захисника «Металіста» створили курйозний гол. Захисник харків’ян Єгор Клименчук не влучив у пас від Циганкова і пробив у Ваната, від якого м’яч залетів у ворота – 2:0.

Лонвейк мав момент до голу Ваната. Після пасу Циганкова голландець з меж штрафного пробив під поперечину – Костик перевів на кутовий.

На 33-й хвилині Ванат проник у штрафний і пробив по воротах – сейв голкіпера «Металіста».

У перші 45 хвилин гольових моментів гості не створили. Небезпечна нагода була після кутового, коли Бущан помилився на виході, але потім Попов захистив свого голкіпера і вибив м’яч.

Після перерви «Динамо» продовжило тиснути на суперника і могло забити на 63-й хвилині. Кияни розіграли гарну комбінацію, Лонвейк віддав простріл на Циганкова, а той віддав у штрафну на Буяльського, а той ухилився під ударом Кенджорі – польський захисник пробив у дальній кут, але Костик відбив на кутовий.

На 73-й хвилині шанс отримав «Металіст». Прядун відпасував у штрафну на Каплієнка, який тут же сильно пробив у ближній кут воріт Бушана – голкіпер «Динамо» відбив.

А через кілька хвилин Демченко небезпечно пробив з-за меж штрафного, але м’яч пройшов повз стійку.

Натомість «Динамо» відповіло голом на 77-й хвилині. Циганков віддав пас на Кенджора в штрафну, поляк в дотик перевів м’яч на вінгера киян, який у пориві відправив м’яч у сітку воріт – 3:0.

Гравцям «Металіста» так і не вдалося забити навіть престижного м’яча. Тож «Динамо» виграє 3:0 і йде на зимову перерву з 30 очками.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.