Connect with us

Коррупция

Російсько-українська війна підтверджує, що демократія взяла верх над боєздатністю війська

У тоталітарних режимах солдати здаються непереможними.

Зростання інтенсивності вогню та гніву проти мирного населення допомагає Росії крок за кроком завойовувати українську територію. Знову ж таки, ми захоплюємося моделлю «брат за брата», якщо бійці стоять пліч-о-пліч і підтримують, то українські сили дієві. Частково їхня перевага подає західні військові в те, що він назвав «mission command» (командний робот). Пише “The Economist”, пише ZN.ua, чому сприяє приплив в Україну чисельно переважаючих російських сил.

«Robot Command» — це стиль військової кераміки, який дає вам більше контролю над своїм звичайним запасом, як Тайлер Загурскі з Корпусу морської піхоти США. Командири беруть на себе відповідальність за своє життя — принципи та цілі місії — і делегують відповідальність за свої перемоги молодшим офіцерам, дозволяючи їм проявляти власну ініціативу та зарозумілість. Це пришвидшує прийняти рішення і армії реагують дико і дозволяють навіть здивувати ворогів, які б очікуваті можуть, що «поза правилами» смердять. Поки військові намагаються йти в ногу з командиром, сили можуть бути креативними, змінювати тактику та здобувати нові можливості, виконуючи місію. Культурні основи такої тактики включають довіру, індивідуалізм, новаторство та прийнятність — просування, яке часто асоціюється з ліберальною демократією.

Робота іноземних інструкторів в Україні допомогла додати до «командного робота» української армії як, як і російський, вініл зі старих радянських військ. Особливо в боях під Києвом українські бійці часто ділилися на невеликі групи, і з легкими протитанковими та зенітними гарматами вони мали хорошу перевагу в засідках на російські колонії з Надан Заходу. Допомогло те, що українці були добре навчені ближньому бою, особливо важливої ​​спеціальної ініціативи. Це змусило Росію вийти з Києва та перегрупуватися навколо Донбасу, регіону на виході, Російська Федерація піддалася інтенсивному артилерійському обстрілу для атаки.

Авторитарні режими, такі як російський, ігнорують індивідуальну ініціативу і часто не бажають давати солдатам свободу виконувати свої завдання. Диктатори стилю мають переважати над лояльністю. Обмеження свободи слова придушує творчість. Стівен Веббер з корпорації RAND, аналітичного центру США, стверджує, що Народна добровольча армія, а також концепція Комуністичної партії перемоги в Китаї — це «суворий контроль і командування».

Іншими словами, недемократичні режими прийняли філософію «командної роботи». Адольф Гітлер, вшановуючи Autragstaktik, термін, подібний до «роботів-командос» у дикому рисі, створив основу бліцкригу, тактики переможного прямого нападу мобільних сил для переможного просування ворога вперед, як у Неймегені, успіх, перемога в іншому. У 1933 році допомога Полова німецьким солдатам оцінювала будівлю як «набирайся сил». Натомість солдати винні «незалежні та багаті» покарати тварину. Поразка Німеччині – і нещодавні американські невдачі у В’єтнамі, Іраку та Афганістані – чітко показують, що самої «командної роботи» недостатньо, щоб подолати війни.

Концепція також розроблена з сучасних комунікаційних та комунікаційних технологій. З одного боку, легше сприяти збору данини, щоб солдати на передовій могли приймати рішення. З іншого боку, якщо ви можете дозволити контроль на мікрорівні над командирами, які вже знаходяться далеко від поля бою. Йейтан Шамір з ізраїльського університету Бар-Ілан каже, що якщо влада дзвонить і каже: «Тихо», він каже: «Іди праворуч, іди ліворуч».

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости