Connect with us

Новини Харкова

Російські варвари знищують український Харків


Це кампус Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова до і після сьогоднішнього обстрілу російської орди військового злочинця Путіна.

Відео дня

Цинізм країни-терориста тепер повністю розкритий:

Олесій Миколайович БЕКЕТОВ, ім’я якого носить цей університет, прославився не лише своїми архітектурними проектами в Харкові;

за його проектами побудовані і в містах Російської Федерації (Ростов-на-Дону, Новочеркаськ…)

Крім того, архітектор Олесій БЕКЕТОВ спільно зі скульптором Іваном Андреолотті у 1905 році спорудили пам’ятник засновнику Харківського університету Василю КАРАЗІНУ.

Нагадаю, 20 лютого 2023 року Україна та світ вшановуватимуть 250-річчя від дня народження Василя КАРАСІНА.

Як бачимо, напередодні 300-річчя Григорія СКОВОРОДИ «визволителі» та носії «великоруської культури» ледь не знищили музей видатного філософа у Сковородинівці Харківської області, а напередодні 250-річчя від дня народження Григорія СКОВОРОДИ «визволителі» та носії «великоруської культури» ледь не знищили музей видатного філософа у Сковородинівці Харківської області. видатного вченого, громадського діяча та учня Сковороди Василя КАРАЗІНА також вирішили знищити університет імені БЕКЕТОВА.

Тож давайте разом захистити Харків, УКРАЇНУ від російських ВАРВАРІВ та послідовно і щоденно очищати Україну від брехні та символіки терористичного «русского мира».

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від думки автора. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів, але намагається публікувати різні думки. Детальніше про редакційну політику ОБСЕРВЕРА – дивіться…Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://news.obozrevatel.com/ukr/society/rosijski-varvari-znischuyut-ukrainskij-harkiv.htm

Comments

Новости