Connect with us

Новини регіону Харькова

Росіяни обстріляли колону цивільного транспорту на Харківщині: серед загиблих багато дітей (фото)

Росіяни обстріляли колону цивільного транспорту на Харківщині: серед загиблих багато дітей (фото)

512

У Куп’янському районі Харківської області виявили під обстрілом автомобільну колону з мирними жителями. Наразі відомо про 24 загиблих, серед них вагітна жінка та 13 дітей. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Сітеченхов.

Трагедія сталася між селами Курилівка та Піщане. 30 вересня прокурори, слідчі СБУ та поліція виявили колону з шести розстріляних автомобілів.

«Це так звана «сіра зона». Росіяни зблизька обстрілювали мирних жителів, які намагалися втекти від вогню. Це безпідставна жорстокість», – підкреслив Синєгубов.

Україна Ексгумація тіл в Ізюмі завершена: руки зв’язані, кістки поламані, мотузка на шиї (фото)

За даними правоохоронців, стрілянина сталася 25 вересня близько 09:00 ранку.

«Коли мирні жителі намагалися евакуюватися, машини були розстріляні російською армією. Дві автівки згоріли повністю, а всередині були діти з батьками – вони згоріли заживо», – повідомили в прокуратурі Харківської області.

За даними СБУ, провокаційно-розвідувальна група окупантів здійснила нещадний напад на мирних жителів – з близької відстані вони обстріляли 6 старих автомобілів та вантажівку «Газель».

«Ворог вкотре довів, що його мета – знищити всіх українців, незалежно від віку та статі. Загарбники зазнають поразки на полі бою і з відчаю у відповідь вбивають мирних жителів. Але расистам не уникнути покарання – ми знайдемо всіх і змусимо відповісти за скоєні звірства”, – Актор. Про це заявив голова СБУ Василь Малюк.

За фактом проводяться відповідні експертизи та слідчі дії. Декільком людям вдалося вирватися з пекла і вони зараз дають свідчення слідству.

Фото: прокуратура Харківської області, СБУ

Джерело gx.net.ua

Comments

Новости