Connect with us

Коррупция

Резніков: ОБСЄ НЕ підтверділа обстріл ЛЕП на Луганщині Українськими військовімі


Про це в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» заявивши віцепрем’єр-міністр, министр по вопросам реінтеграції тимчасово окупованіх територій, перший заступник глави делегації в Мінській ТКГ Олексій Резніков, сообщает кореспондент Укрінформу.

За его словами, у п’ятницю за клопотанням голови української делегації Леоніда Кучми відбулося Позачергове Засідання спочатку безпекової групи — орієнтовно о 14:00, а потім после 17:00 Почалося Засідання трісторонньої контактної групи, де ВІН взявши участь від української делегації.

«І после виступа представителей Якраз з тої боку, це були громадяни России, БУВ представник, дипломат, пан посол Азамат Кульмухаметов, и два громадянина Росії — пані Ніканорова и пан Дейнега, смороду представляли відповідно ту сторону, — Було розказать, що там Щось коїться , и бідні робітники, Їм обстрілялі. Я задав пряме питання одному пану послу, Який безпосередно є и представником СММ ОБСЄ, и одночасно є модератором групи безпеки, РОБОЧОЇ гРУПИ трьохсторонньої контактної групи: чи зафіксовано патрулями СММ ОБСЄ будь-які факти обстрілу з боку українських позіцій самє ціх ліній електромереж, робітніків тих ремонтних бригад? У відповідь я не получил підтвердження «, — сказав Резніков.

Віцепрем’єр зазначилися, что «Було сказано, что в 9 кілометрах 17 числа проїжджав патруль СММ ОБСЄ, и Чули вибухи у напрямку … 6 вібухів, хоча представник тих проксі розповідалі про 20 пострілів»

Резніков уточнивши, что «спочатку Місяць, что то 120 міліметрові мінометі працювала, потім поговоривши телефоном — ой ні, це підствольній гранатомет … булу плутанини у питань комерційної торгівлі термінах, так буває, людина цивільна».

«… Я спитай чесно наших Військових: скажіть чесно, пошепкі, Щось відбувається? Кажуть: та нащо? Даже и зараз: ми дали гарантії безпеки, з 25 травня, Розуміючи гуманітарні спожи, зараз ми спостерігаємо, як ця бригада робоча працює. тож, я заявивши во время Засідання: в мене є факт, з Нашої Сторони жодної стрільбі немає, и Ваші працівники Працюють. Пан Кульмухаметов спитай прямо в ефірі громадянина РФ Дейнегу, чи мож ВІН підтвердіті факт відсутності пострілів на цею момент. І ВІН підтвердів Відсутність Фактів стрільбі на цею годину «, — зазнача Резнік в.

Ранее ЗМІ з посилання на агентство джерела повідомлялі, что СММ ОБСЄ НЕ підтверділа факт нібіто обстрілу Українськими військовімі об’єктів інфраструктурі в Луганській області.Comments

Новости