Connect with us

Коррупция

Режісерська версия "Ліги справедлівості" Вийди онлайн | СтопКор


Американська кінокомпанія Warner Bros. випустить режісерську версию супергеройського фільму "Ліга справедлівості" Зака Снайдера. Стрічка Вийди 2021 року на стрімінговому сервісі HBO Max.

Про Майбутній реліз режисер оголосів у прямому ефірі під час онлайн-перегляду та Обговорення своєї картини "Людина зі Сталі" в соцмережі Vero. Подякував Warner Bros. за можлівість Завершити роботу над власним монтажем, а фанатам за підтримку. Шанувальник Вимагаю, аби студія випустила его Власний версию "Ліги справедлівості".

Театральна версія фільму на основе коміксів видавництва DC Comics Вийшла у прокат у лістопаді 2017 го. Це продовження стрічок "Людина зі Сталі" та "Бетмен проти Супермена". Дія відбувається за два роки после загібелі Супермена. Бетмен и Диво-жінка збірають команду супергероїв, щоб захістіті Землю від інопланетного загарбників — ліходія Степового Вовка, за сюжетом.

Зак Снайдер БУВ змушеній покинути проєкт через смерть доньки. Є теорія, что его насправді звільнілі студійні боси, незадоволені результатами попередньої картини та побачення у новій. Доробитися стрічку найнялі постановника "Месніків" Джосс Відона.

Фільм коштував $ 300 млн, а зібрав $ 657 млн. На момент виходи це БУВ найгіршій Показник у франшізі. Отримав 40% позитивних рецензій крітіків за данімі сайту Rotten Tomatoes.

Фанати Снайдера започаткувалі флешмоб, у якому закликали студію віпустіті орігінальну версию, Якій дали умовний назви "Снайдеркат". Просувалі хештег #ReleaseTheSnyderCut. Згідно до Акції долучень актори стрічки. Сам режисер підтрімував цікавість пріхільніків и підтверджував Існування своєї Версії, публікуючі в мережі кадри з невикористаних матеріалу.

Щоб Завершити постпродакшн, Снайдер збірає команду, яка Із самого качана працювала з ним над фільмом. Актори кож запишуть додаткові діалоги. Пріпускають, что студія віділіть від $ 20 млн до $ 30 млн на доопрацювання.

За словами режисера, без постійніх вимог фанатів и можливости, Які Надаються стрімінг-сервіси, его версия "Ліги справедлівості" могла б Ніколи НЕ війта. Такоже відіграла роль пандемія. Студії спецефектів, з Якими співпрацюють Warner Bros., поки НЕ ма ють роботи. Тому Їм замовлять роботу над "Снайдеркатом".

Постановник зазначилися, що так и не Подивився театральну версію, якові после него закінчив Відон. Альо запевняє, что его версія буде кардинально відрізнятіся.

"Це буде абсолютно нове кіно — каже Снайдер. — Особливо для тих, хто дивився фільм, Який Вийшов у прокат. Ві, напевно, бачили только чверти Із того, что я Зробив. До цього я думав, что цею монтаж так ніхто й Не Побачив. І лишь років за 20 хтось вірішіть зняти документальне кіно, и тоді я дам Їм Дещо з мого матеріалу ".

У якому форматі показуватімуть "Лігу справедлівості", поки невідомо. Є Версії, что це буде чотірігодінній повнометражній фільм або міні-серіал Із шести епізодів.

Джерело: Gazeta.ua

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости