Connect with us

Новини Харкова

Радянська символіка в Харкові – українська символіка


23 січня 2023 року 13:40
• Кречмаровська Наталя

Замість радянської символіки на будівлі Харківської міськради має з’явитися українська

Символ Радянського Союзу, який розташований на будівлі Харківської міськради, замінять на український. Про це газеті “Думка” розповів мер Харкова Ігор Терехов, “Коментарі. Харків”.

Очільник міста наголосив, що цей символ обов’язково приберуть. Керівництво міста вирішило поки що закрити символіку, щоб не витрачати зайві гроші. Таке рішення Ігор Терехов пояснив двома причинами. По-перше, це пам’ятка архітектури, і зміни зовнішнього вигляду потребують певних домовленостей. По-друге, замість радянської має з’явитися українська символіка. «Зараз подивимося, що саме. Буде створено кілька ескізних проектів. Коли виберемо – зробимо», – сказав очільник міста.

Раніше “Коментарі. Харків” повідомляли, що за словами Ігоря Терехова, громадяни РФ перестане довіряти главі країни Володимиру Путіну, коли розуміють, які можливості втрачає держава без демократії. Мер Харкова висловив переконання, що росіяни перестануть довіряти Володимиру Путіну, коли дізнаються, що відбувається в країні. Коли громадяни розуміють, які перспективи очікують державу, коли вона буде самодостатньою, потужною, коли буде демократичний лад. За словами очільника Харкова, такої ситуації ще не було, але вона буде. «Еволюція – це такий шлях, хтось проходить його за менший час, комусь потрібно більше. Але це неодмінно станеться. Іншого шляху немає», – зазначив Ігор Терехов.

За його словами, багато еліт в Росії вже починають це розуміти. «У них відбуваються внутрішні процеси, і настане момент, коли все закрутиться», – сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натиснітьЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://kharkov.comments.ua/ua/news/war/2022/15169-scho-robitimut-z-radyanskoyu-simvolikoyu-na-budivli-harkivskoi-miskoi-radi.html

Comments

Новости