Connect with us

Коррупция

Прокуратура. Чому Зеленський злий на Венедіктову?

Ірина Венедіктова напилася піару та заграла в політичні ігри.

«Судові чиновники» не мали судового свята навіть у 1-й грудний день – День прокурора. На 17 липовому тижні смороду змінили щеплення і закрили прищі. Яка причина молодика? Тримайтеся подалі від заклику генпрокурора Ірини Венедіктової. На сайті ZN.ua, що стало причиною таких потрясінь в Генпрокуратурі, StateWatch спробував прояснити очільнику уряду Олександру Лємєнову.

Якщо Ірина Венедіктова була в штабі Володимира Зеленського, то 2019 рік – хороший час для руху вперед. Після багатьох перемог на президентських виборах він грав себе в ролі генпрокурора, потім запитував у голови Офісу президента Андрія Бога кандидатів на «співбесіду» перед президентом Зеленським. Так Руслан Рябошапка, перший генпрокурор «Зе!», став професійним юристом за життям антикорупційної інфраструктури, масштабним речником НАЗК. Рік за роком за допомогою експертів створював концепцію прокуратури та реформи розпочав довгоочікування. На першому етапі реформи Генпрокуратура оцінила близько 700 прокурорів на предмет недбалості чи некваліфікованості. Невдовзі Рябошапку зняли з президентського крісла заради однієї величі. Чимало нардепів закликали «потрібні реформи» та «посадка», особливо існування великого президента Петра Порошенка.

Після цього, коли Ірина Венедіктова пересіла з крісла голови Державного бюро розслідувань у крісло генпрокурора, вона зависла на ОПІ під куполом і була близькою до Зеленського. Ще тоді експерти Галузі прогнозували, що така ротація не принесе нічого доброго ні прокуратурі, ні реформам, ні процвітанню. Першій стрілці минуло більше трьох і двох років, а Венедіктову без жодних пояснень навіть випустили з-за ґрат самі депутати, які проголосували за її визнання при призначенні незалежної Рябошапки, але публічно не присягнули її діялу. .

Цикаво, що 17 липня Зеленський вперше побачив указ проти Венедіктової, регламентований частиною 2 статті 11 Закону України «Про правовий режим військового містечка». Навіть якщо профільний закон «Про прокуратуру» гарантує незалежність прокурорів, дискусію серед юристів про те, чи повинен конституційний гарант ухвалювати нове рішення щодо чинності норми, юристи одразу зняли. Статтею 131 Конституції України передбачено призначення Генерального прокурора на посаду голови та його призначення на посаду голови парламентом. Хоча рішення про призов з юридичної точки зору було відоме не всім дзвонящим, воно фактично поклало початок потужному завершенню роботи Ірини Валентинівни в її кабінеті в Резницькому. Через два дні після постанови Верховна Рада 264 голосами підтримала рішення про її водкликання, не обговорюючи апеляції за судовою справою Венедіктової.

На ньому видно, що сказала Венедіктова у Міжнародний день юстиції. Трагікомедія з обох боків, не інакше – кликали барана, потім кликали.

Що спричинило цю відставку? Адже Венедіктова не змогла продовжувати прокурорські реформи, як Рябошапка, щоб догодити всім і вберегти себе від найгірших ризиків. Атестація іншої (регіонально-обласної) та третьої (місцево-районної) районних прокуратур, де Венедіктов вже займає те саме місце, невеликий і менший штатний підготовку, низькі години атестації ГПУ. Перевірку результатів атестації прокурорів через суддів, які проводили роботи з благоустрою передмістя під наглядом Венедіктової в Генпрокуратурі почали масово ставити під сумнів. Свого часу окремі особи звернулися до прокуратури з проханням керувати слугами Феміди без ухвалення рішення.

У решту годин у формі пояснення причин доставки розширюється інформація про знищення венедиктівського нибіто проти російських військових, який розглядається на обмін в ОПУ. Але це може погано спати з реальністю. Тому, по-перше, деякі з них мають право бути винними в першу чергу, але по-іншому, гальмувати бе-кімі провадження має багато законодавства передавати процесуальні методи, а не викликати Генпрокурора на ” необхідний розумний огляд».

Проте на Банковій збентежили зізнання Ірини Валентинівни щодо розслідування діяльності протеже прокурора Києва Андрія Єрмака Олега Кіпера. Джерела також категоричний, що ініціював повторний допит свого заступника Олексія Симоненка.

Тоді в ЗМІ було нововведення, що усиновлення Венедіктової стало результатом багатьох співавторів і дописувачів у прокуратурі. Знаю, досвідченим шляхом цю «чудову» цифру можна оцінити, навіть якщо важко залучити один-два десятки рядових прокурорів із аналогічних і південних регіонів країни.

Дійсно, в корені виразу треба бути шукати по-іншому. Першою причиною його включення стала Ірина Венедіктова, яка регулярно вправляється проти безсоромних «політичних» потреб опонентів Зеленського, особливо Порошенка, перевірити.

Ще одна причина – Генеральна прокуратура не змогла забезпечити високий рівень процесуальної участі у військових справах під час активних бойових дій. Закрема, до нашої поваги, з 2014 року до початку 2022 року було зафіксовано до 30 тисяч таких кримінальних справ, а з початку 2022 року офіційна статистика УГС не була відома. А триваючі дискусії з міжнародними офіційними особами про «нагальні проблеми» в цій сфері не виливаються в повноцінне розслідування і часто виглядають як обман, щоб приховати дзвін від своєї бездіяльності.

Однак основною причиною зростання напруги серед громадян АПК стала постійна розкрутка Венедіктовою «гуми добра» серед представників інших фракцій, зокрема «Європейської Солідарності», «Батьківщини» та «Опозиційної платформи – Все життя». “. З першим подружився з правими Порошенком, Тимошенко грала в розслідування, ніби допомагали Джерелу, як і його зять, подружився з «Опозиційною платформою за життя» з правого боку. Медведчук. Більш того, дух народного танцю Рабіновича не покидав квінту над кабіною в Резницького. Я не буду тут міркувати про те, скільки значних кримінальних справ високого рівня, які порушують процесуальні основи кримінального кодексу.

Останньою краплею для ОПУ стала історія начальника управління СБУ в АР Крим Олега Кулініча. Операцію проводила група Олексія Симоненка та Василя Малюка, які були першими покровителями тодішнього голови СБУ Івана Баканова. Не дивно, що Венедіктова хотіла забрати його у правої обраної групи і віддати приборканому Медведчуком прокурору Максиму Якубовському. Можна або прочитати праворуч, або поставити «на продаж» і викинути.

Результати діяльності Венедіктової в селищі можна оцінити коротко: вона з найбільшою повагою ставиться до громадського піару, а не будує розвиток. У сумці він непомітно грав у політичні ігри, намагався побачити вигаду за реальність і навіть не сортував легальну їжу, тим самим «підмітаючи».

Кому прогнозують заміну? Позаду стояли троє високопосадовців і вони самі: заступник голови ОПУ Андрія Смирнова, заступництво прокурора Києва Олега Кіпера та генпрокурора Олексія Симоненка. Припустимо, що після заяви Венедіктової, залишився президент визнав обов’язків заступником генпрокурора. Пізніше з першої трійки переміг Смирнов, а в середині кандидатів був обраний заступник міністра енергетики Герман Галушенко. Це, звичано, справді незвичайна ідея. Важливо знати пояснення такої можливості.

При цьому реальними кандидатами є наближений до Єрмака голова юридичного комітету Верховної Ради Андрій Костін і Олексій Симоненко, який є дивовижним посередником голови ОПУ Олега Татарова. Перед виступом Симоненко сам передав попереднє розслідування проти Вишива Татарова з НАБУ до СБУ. Крім того, Олег Кіпер стоїть за запасними перевірками.

один
Народний депутат, голова юридичного комітету Верховної Ради Андрій Костін та генпрокурор Олексій Симоненко

За рахунок нашого Джерела Венедіктова навмісна регулярно ходила в реквізицію або брала водгул, якщо їй потрібно було підписати процесуальні документи по спецпредметах, зокрема нардепів та інші важливі справи. Навіть її перший заступник Роман Говда розумів, що не лізти в політику, навіть на ботів Ze!team. Але, нардеп Симоненко, надішліть був радій на допомогу ОПУ і підпишіться за участь Венедіктової. Ірина Валентинівна сама підійшла до представників офісу президента і швидко вийшла на Банкову.

Голос великого олігарха ПСГ може довго радувати, але сенсу в цьому немає. Сюди приїжджає все більше керовців. Дивно, що Венедіктова є таким гарантом «збалансованості» політиків країни, якщо трохи подумати. За годину в роботі прокуратури жодного разу не було порушено закон проти волі офісу президента. Вон був просто унікальним і приймав сумнівні рішення, особливо в «політичних» стравах, і чітко делегував свою місію своїм представникам.

У всій цій більшій нижчій судовій епопеї про Зрештого, керівництво ОГПУ Венедиктова, треба зазначити лише одне – на таких високих посадах треба визнавати людей професійних і незалежних, а не непрофесійних і лояльних. Але я все ж очікую, що нові потенційні кандидати на посаду «Генерального прокурора» не будуть чинити опір вашим досягненням і досягненням у сфері кримінальної юстиції, а будуть готові безстрашно перемогти, особливо на канцлері президента. Групи в середині ОПУ схожі на Прокруста, який їздить у Стародавній Греції та попиває їх у своєму будиночку. Потім одну ногу вкоротили, а другу склали. Ні в кого з великих представників держави немає шаблону, в чому винний віконт скінів генпрокурора, тобто не на 100%, а на 1000%. Відеопарадигма не змінюється від долі до rık: ми завжди можемо залежати від погодних умов з Банком, у рамках та способом, який визначає сертифікатор Офісу президента та гарант Конституції.

Якщо хочеш, щоб закон не виконувався, встав у свою голову військовий годинник. Дістати їх, як циганське сонце, бинт, не можна, інакше Україна швидко розвалиться, як темний тунель на шляху до правової держави і прокинеться правова держава.

Тож не пропустіть найгірше, підпишіться на нашу розсилку Телеграм канал.

Comments

Новости