Connect with us

Новини регіону Харькова

Поліцейські Харківщини несуть службу у посиленому режимі на деокупованій території міста Ізюм


Спецсклад Харківського райвідділу міліції №3 перенесли праворуч від окупантів населеного пункту для оновлення системи правового захисту. Про це сказано в офіційній інформації ГУ МВС Харківської області.

З попередженням та попередженням порушень громадського порядку, розкриттям та ліквідацією злочинних дій, вчинених російською армією, поліцейські впоралися.

Працівники ХРУП №3 направлені на роботу для патрулювання укріплень територіальних громад аж до військового містечка. Поліція впроваджує робота, щоб запобігти проявам грабежу та інших злочинів.

Також поліцейські продовжують виявляти та документувати російське нечисть, розкривати злочини, пов’язані зі спільною діяльністю, захищати права та свободи поліцейського населення від протиправної агресії та реагувати на факти виявлення боєприпасів у найбільш безпечних місцях.

Як побудувати правохоронну систему в районі Правохоронці, доставити гуманітарну допомогу медпрацівникам, провести роз’яснювальну роботу з мішками троянд, щоб допомогти з розв’язаними соціально-побутовими продуктами харчування.

Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Source link

Comments

Новости