Connect with us

Новини регіону Харькова

Пенсіонерам окупованої Харківщини виплатили 10 мільйонів гривень

У Харківській області працює шість мобільних бригад Укрпошти.

Минулого тижня національний поштовий оператор виплатив пенсії та інші виплати українцям, які проживають у звільнених населених пунктах Харківської області, на 10 мільйонів гривень. Виплати проводились у м. Балаклія (укрупнений Ізюмський район) та селі Гракове (Чугєвський район). Цього тижня мобільні відділення поштового зв’язку доставляють пенсії жителям сіл Липти, Руські Тишки, Черкаські Тишки (Харківська область), села Шевченкове (укрупнений Куп’янський район) та Балаклея. Про це повідомляє “Укрпошта”.

Найближчим часом філії запрацюють у Вербовці (колишній Балаклейський, розширений Ізюмський район), Ізюмі, а також у Дергачівській (розширений Харківський район), Савинській (колишній Балаклейський, розширений Ізюмський район), Старосалтівській (колишній Волчанський, розширений Чугевський район) та Золочеві. громад (укрупнений Богодухівський район). В решті окупованих населених пунктів пошта зможе доставляти пенсії після дозволу військових.

Крім пенсійних виплат місцеві жителі можуть отримати одноразову виплату від Червоного Хреста через Укрпошту – 1200 грн з людини. Перші виплати отримали 450 жителів визволених від окупації сіл Липті та Руські Тішки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям окупованої Харківщини нададуть 500 мільйонів гривень

В “Укрпошті” зазначили, що поштові відділення можуть видавати пенсії лише особам, які є клієнтами “Укрпошти” і отримують пенсії та інші грошові виплати. Якщо пенсіонер є клієнтом банку і отримував виплати на картку, йому необхідно або дочекатися відновлення роботи відділень банку та банкоматів у населених пунктах, або подати заяву до будь-якого органу місцевого самоврядування для готівкового розрахунку пенсії через ВАТ «Укрпошта». “. . У свою чергу ці органи виконавчої влади подаватимуть заяви до районного управління Пенсійного фонду. Власне, перші виплати за такими заявками обіцяють здійснити у жовтні за заявками, зібраними у вересні.

“Населення обслуговують шість бригад мобільних відділень Укрпошти. Графік роботи мобільних відділень зв’язку в окремому населеному пункті можна уточнити у місцевого виконавчого голови чи голови громади. Укрпошта намагається відновити роботу відділення. Окуповані території. Розуміючи пріоритет, оплата здійснюється в першу чергу.Також днями буде відновлено доставку посилок спочатку в Балаклію, а потім і в інші населені пункти», – повідомили там.

Нагадаємо, півроку десятки тисяч пенсіонерів змушені були безкоштовно жити на окупованих територіях. Виплата пенсій не призупинена. Після звільнення населених пунктів пенсіонери почали отримувати гроші.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости