Connect with us

Наука

Panasonic презентує нові VR-окуляри — Новини Телеграф — Украинские новости


Новини технології:Окуляри постаралися зробити максимально комфортними і компактними.

Panasonic анонсувала нові VR-окуляри в дизайні а-ля стімпанк, з оптимізацією під 5G смартфони. У розробці брала участь компанія Qualcomm.

У чому фішка

Окуляри постаралися зробити максимально комфортними і компактними. За словами представників Panasonic, ними буде так само зручно користуватися, як і звичайними сонячними окулярами. Пристрій оснащений двома OLED-панелями і оптичним модулем виробництва Panasonic і Kopin Corporation — провідною компанією на ринку VR-екранів. Завдяки такій начинці окуляри підтримують зображення надвисокої роздільної здатності без ефекту «решітки», HDR і UHD.

У новинці використовуються ті ж оптичні технології, що і в цифрових фотокамерах LUMIX. А динамічний випромінювач Technics забезпечить максимальну якість звуку з мінімальними спотвореннями. І як вишенька на торті — оптимізація для роботи з 5G-смартфонами, в чому допомогла компанія Qualcomm.

«За підтримки Qualcomm Technologies ми плануємо оптимізувати ці VR-окуляри для максимально комфортного використання з 5G-смартфонами. Завдяки компактній і легкій формі і надвисокої якості зображення VR-окулярів користувачі зможуть отримати неймовірно захоплюючий (імерсивні) досвід від перегляду музичних і спортивних трансляцій, а також віртуального туризму »- Мічіко Огава, директор за технологіями, Appliances Company Panasonic Corporation

Дата релізу очок поки залишається невідомою.

Источник

Comments

Новости