Connect with us

Новини Харкова

окупанти повеселили українських прикордонників друкованим посланням (фото)


Агітаційна ракета окупантів прилетіла на позиції українських прикордонників, де українською мовою з помилками запропонували здатися.

Російські окупанти на фронті намагаються переконати українських захисників скласти зброю. Для цього використовуються агітаційні снаряди з листівками. Один із таких рейсів прибув до позиції українських прикордонників. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Прикордонники отримали повідомлення про те, як правильно здаватися в полон Збройним силам РФ, що їх дуже потішило. Окупанти намагалися писати її українською, але їм бракувало грамотності.

Потім мовою оригіналу.

“Відокремте магазин, заберіть рушницю за спину. Позначтеся червоною або білою тканиною. У разі несподіваної зустрічі не захищайтеся, лягайте на землю”, – йдеться в листівці.


Повноекранний

Українські захисники зазначили, що шоковані таким «страхом» ворога.

Під Бахмутом українські прикордонники “загальмували” росіян, які намагалися просунутися на околиці Бахмута. Тільки почали облаштовуватися на нових позиціях, як надійшли «подарунки» від збройних сил. Завдяки аеророзвідці ДПСУ та роботі артилеристів ЗСУ злі окупанти стали «добрими», а вцілілі почали грабувати своїх загиблих товаришів.

У районі Часового Яру Донецької області група спецпризначення ЗС ЗСУ атакувала позиції окупантів. Командир групи десантник з позивним «Харків» під час бою отримав поранення в голову, але продовжив бій і вийшов переможцем. Він кинув у ворожий бліндаж дві гранати та відкрив вогонь зі стрілецької зброї».

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://focus.ua/uk/voennye-novosti/555740-ne-chini-opir-okupanti-poveselili-ukrajinskih-prikordonnikiv-drukovanim-poslannyam-foto

Comments

Новости