Connect with us

Новини регіону Харькова

Офіс президента просить допомоги у відбудові Харкова

Більше немає допомоги у відбудові окупованих міст вручну.

22 вересня у Львові розпочався ІХ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, на який вперше з початку війни зібралися міські голови, представники міських рад та депутати всіх рівнів. Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко попросив допомоги у Харківської області.

“Я виступав на відкритті цього форуму. Головне, що я хочу донести, що з початку війни всі ми, всі органи місцевого самоврядування, мери, депутати, всі українці – перенесли партійні прапори, перенесли обласні прапори. змагання. , відкладена бюрократія чи щось інше, і ми об’єднані, щоб перемогти, ми хочемо, щоб Україна була такою країною, яку ми дійсно хочемо, і це можливо саме тому, що ми всі разом і в цьому немає політики… Востаннє ми виступали на Конгресі місцевої та регіональної влади в Харкові, за тиждень до війни, ми збиралися в колі, після цього ми не збиралися, ми вперше збираємося, я на цьому наголошував і просив усі громади долучитися до допомоги Харківщини зараз”, – сказала Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізюм обіцяє відновити підключення до холодів

Він пояснив, що через похолодання потрібна термінова допомога звільненим від окупації населеним пунктам.

“Звичайно, є держава, державні органи, адміністрація Харківської області, вони роблять все можливе. Але я звертаюся до всіх громадян і громадськості: допоможіть швидкому відновленню Харківщини. Це дуже важливо. І гуманітарна допомога і будматеріали.Якщо ви можете самі поїхати туди допомогти відновити Ізюм,Балаклею та інші міста -це дуже важливо.Вже досить холодно надворі і з кожним днем ​​буде прохолодніше,а там живуть люди.давайте допоможемо їм відновити квартири щоб вони могли зігрітися», – сказав заступник глави Офісу президента.

Станом на 16 вересня на Харківщині українська армія звільнила від російських загарбників 421 населений пункт.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости