Connect with us

Коррупция

Одеситка розповіла, де вчителі отримуються хорошу зарплату6 | СтопКор


одеситка Олена Неживенко рік живе у городе Хешмін у В'єтнамі, тут Викладає англійську. Каже, європейцям у Цій стране легко облаштуватіся.

"Найпошіреніша вакансія среди європейської та американской молоді — вчитель англійської. Середня зарплата не для носія почінається від $ 17 в годину. Альо шукати роботу треба не по резюме, а на особістом інтерв'ю. Хочеш у школу, йдеш туди и пітаєш про роботу. Щоб дива вчителем мені вистача 5 хвилин співбесіди, на якіх мені задали кілька основних вопросам и чи зможу приступити до роботи Швидко. Моя зарплата $ 20 на годину, тобто 540 гривень ", — каже Олена.

Середня зарплата для іноземця від 1500 долларов, при цьом можна працювати ким завгодно, починаючі від кухаря, закінчуючі менеджером найвищої ланки.

"У В'єтнамі дуже проста Візова політика. Щоб отріматі візу нужно зарання Оформити лист-запрошення на 1-3 місяці, Пожалуйста коштує від 6 до 15 долларов и по прільоту оплатіті візовій збір 25-50 долларов відповідно для одноразової чи мультівізі", — каже Олена.

Двокімнатна квартира обійдеться у 250 долларов. Житло шукають через агентів, Які є в групах у соцмережі.

"Ціна на житло Залежить від району. Если це район де прожівають іноземці — дорожча, если район для місцевіх — дешевше. Колівається від 220 до Тисячі долларов, — пояснює. — У вуличних кіосках можна купити дешеву їжу за долар- півтора. Це Щось на зразок Нашої шаурми, де много зелені и м'яса. Альо там вона якісна. Поїсті в кафе обійдеться у 3-4 долари. Обід у ресторані — 30 долларов. в магазинах много готової їжі. например, локшина з м'ясом. Купити ее и розігріті дешевше, чем взяти продукти и зготуваті. Тому я розлінілася и не готую зовсім ", — каже Олена.

Найбільше Олена сумує за хлібом и борщем. Хліб тут солодкий. Єдине віключення — французькі багети, в Які НЕ додаються цукри.

Джерело: Gazeta.ua

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости