Connect with us

Новини регіону Харькова

Нагородили заступника голови Харківської обласної ради

Валерія Мураєва пообіцяла, що не зможе відмовитися від додаткових грошей і передасть їх Збройним Силам України.

20 вересня на XII сесії Харківської обласної ради було прийнято рішення про призначення заступнику голови Харківської обласної ради Валерії Мураєвій надбавки у розмірі приблизно 2 тисячі гривень. «За» проголосували 69 депутатів.

Перед голосуванням Мураєва повідомила, що не голосуватиме за питання встановлення премії собі через конфлікт інтересів, і повідомила, куди витратить премію, якщо рішення буде прийнято.

«Повідомляю, що існує конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», тому я не буду брати участь у розгляді цього питання. Крім того, зазначу, що оскільки ці зміни передбачені законом і, на жаль, я не можу від них відмовитися, ці кошти щомісяця будуть перераховуватись на потреби Збройних сил України», – сказала Мураєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куратор харківських “слуг” Слюсарєв став власником проросійського бізнесу Мураєва

Депутат Харківської облради Галина Куць зазначила, що питання про визначення надбавки заступнику голови Харківської облради не має розглядатися під час війни та руйнує імідж облради.

«Питання настільки неетичне для сьогодення, що взагалі незрозуміло, навіщо воно підняте. Я теж працюю в бюджетній сфері, з нас беруть пільги, не дають, тому що всі економлять, тому що ми є прифронтовим регіоном і в країні йде війна. Закон говорити про те, що він вимагає… Зараз інший час», – сказав Куц, «Такий підхід руйнує імідж нашої установи обласної ради – на фронті, лінійний час, ми не займаємося питанням для фронту, а вирішуємо питання пільг».

За словами голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, надбавки передбачені законом. Після ухвалення рішення Єгорова-Луценко попросила Мураєву подавати щомісячний звіт про перерахування грошового забезпечення українській армії.

Як пише KHARKIV Today, 20 вересня Харківська облрада призначила генеральним директором Харківського обласного онкодиспансеру Віктора Ліхмана, який працював на цій посаді з початку лютого 2022 року.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости