Надаль відновив тренування на Мальорці (Фото) — Украинские новости

Герта на своєму полі впевнено обіграла Уніон в матчі 27-го туру чемпіонату Німеччини. Берлінське дербі відбулося на стадіоні Олімпіаштадіон і завершився з рахунком 4: 0 на користь господарів.

Всі свої голи Герта забила у другому таймі. На 51-й хвилині рахунок відкрив капітан «Старої дами» Ведад Ібішевіч. Через півтори хвилини Доді Лукебакіо подвоїв перевагу своєї команди.

Матеус Кунья Матеус довів рахунок до розгромного, а підсумковий результат встановив Анга Дедрік Бойата.

Герта — Уніон 4: 0

Голи: Ібішевіч, 51, Лукебакіо, 52, Кунья, 61, Боята, 77.

Герта: Ярстайн — Пекарік, Боята, Торунаріга, Платтенхардт — Груйіч, Шельбред — Лукебакіо (Ділросун, 76), Даріда, Кунья (Міттельштедт, 66) — Ібішевіч (Пьонтек, 75).

Уніон: Гікіевіч — Хюбнер, Фрідріх, Паренс — Тріммель, Премель, Андрій (Кроос, 72), Райхель (Рьерсон, 63) — Інгвартсен (Уджа, 57), Бюлтер (Маллі, 63) — Андерссон (Польтер, 71).

Попередження: Лукебакіо, Груйіч — Паренс.

Дівчина-боєць UFC любить повністю оголеною тренуватися і не тільки (Фото 18+)

Завдяки перемозі в берлінському дербі Герта піднялася на десяте місце в турнірній таблиці, набравши 34 очка. Уніон залишився на 12 сходинці з 30 балами.

Раніше повідомлялося, що матчі Бундесліги найближчих турів будуть починатися з хвилини мовчання — так гравці вшанують пам’ять загиблих від коронавируса.