Connect with us

Новини Харкова

На Волині вчителям передали 382 ноутбуки


Підтримайте ShoTam

ШоТам – засіб, який допомагає зберегти мир навіть під час війни. Кожне наше видання – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. І кожна ваша пожертва – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Волонтер з Ірландії передав автобус одному з підрозділів Північного об’єднання Національної гвардії України.

Про це повідомляється на сторінці Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України у Facebook.

Зазначимо, що уповноваженим із дипломатичних відносин зі США є волонтер Міхал О’Горлі. Він також є підполковником Об’єднаної ради українського та закордонного козацтва імені гетьмана Олександра Леванда.

Міхол одружений на українці та живе в Ірландії з двома дітьми. Як тільки дізналися про повну навалу, одразу взялися добровольцями.

«Ми передали дрони, джипи, пікапи, бронежилети, медичне приладдя та все, що могли, для підтримки оборони та безпеки України. Незважаючи на те, що ми живемо в Ірландії, ми знаємо, що українці борються за безпеку всієї Європи, тому ми щасливі, що можемо зробити невеличкий внесок», – каже Міхал.

Читайте також: Генератор – це тільки початок: як відкрити «Точку незламності» і не наламати дров? Досвід “Соломонових котів”

Разом із автобусом волонтер передав генератор та дві тонни нового дитячого одягу та теплих ковдр для цивільних.

Нагадаємо, нацгвардійці отримали від Львівського оборонного кластеру 2 тисячі бронежилетів.

Крім того, «Українські вертольоти» передали Нацгвардії 5 пікапів і тактичне обладнання.

Фото: facebook.com/ngunorth.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://shotam.info/na-volyni-vchyteliam-peredaly-382-noutbuky/

Comments

Новости