Connect with us

Новини регіону Харькова

На Харківщину надійшло понад 14 тисяч доз вакцини від коронавірусу

Мешканців Харківщини просять вакцинуватися, оскільки можливе зростання кількості випадків зараження коронавірусом.

Харківська область отримала понад 14 тис. доз вакцини від коронавірусу Comirnaty Tris від Pfizer і очікує понад 6 тис. доз від Janssen. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації Максим Хаустов.

“Нам, на жаль, не вдалося перемогти коронавірус. Так, справді, є зменшення, але це пов’язано з великою кількістю людей, які виїхали з Харкова. Тим не менш, ми щодня реєструємо захворювання. Під час війни були більше 20 чол.COVID є випадки смерті від

В Україні переважають штами «Омікрон», в Європі починається хвиля захворюваності, на Харківщині може почастішати зараження коронавірусом. За словами Максима Хаустова, на Харківщині також достатньо вакцини CoronaVac. Бустерну дозу можна вводити як Janssen, так і Comirnaty Tris.

«До речі, сьогодні закінчився термін отримання бустерної дози, я прийшов сюди, щоб отримати вакцину Comirnaty Tris», – сказав директор департаменту охорони здоров’я HOWA.

Зазначимо, що з початку вакцинальної кампанії на Харківщині від коронавірусу щепили близько 2 млн 850 тис. осіб. З них дві дози – понад 1 100 000, решта бустерні та додаткові дози. За час війни було зроблено 50 тис. щеплень, з них 40 тис. – бустерні дози.

Як повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації, з наступного тижня вони зможуть вносити інформацію про нову вакцину Comirnaty Tris в Електронну систему охорони здоров’я та завантажувати свої оновлені COVID-сертифікати.

Ознайомитися з центрами вакцинації проти коронавірусу в Харківській області можна за посиланням.

Як пише KHARKIV Today, через війну кількість випадків коронавірусу на Харківщині знизилася – частина населення виїхала з області, а інша частина проживає на тимчасово окупованих територіях і не мігрує. Крім того, на зниження випадків вплинула відсутність у пацієнтів можливості обстежитися на коронавірус і звернутися до лікаря. Прогнозується, що кількість інцидентів зросте з кінця серпня.

Джерело 2day.kh.ua

Comments

Новости