Connect with us

агресія Росії

На Харківщині з лінії фронту вивезли абсолютно всіх дітей – Синєгубов (відео)


Жителям прифронтових районів Харківщини радять тимчасово виїхати, щоб убезпечитися. В першу чергу людям пропонують евакуацію із зон активних бойових дій. В першу чергу це Дворічний та Куп’янський райони. Про це в ефірі «Єдиних новин» заявив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Ми проводимо бесіди з кожним домогосподарством, з кожним власником, з мешканцями і пояснюємо, що йдеться в першу чергу про їх безпеку. Тому що іноді люди навіть не хочуть виїжджати з міста Харкова та Харківської області, навіть якщо ми пропонуємо їм тимчасове житло. Нещодавно 50 осіб з обмеженими можливостями переміщення транспортували до Житомира, де підготували спецпритулки та спецприміщення.

Ми опрацьовуємо абсолютно всі заявки на евакуацію з місцевою владою та волонтерськими організаціями.

Очільник Харківщини запевнив, що абсолютно всіх дітей забрали з передової.

У тих випадках, коли маломобільні люди та діти ще залишаються на передовій, тут ми співпрацюємо з Нацполіцією і навіть приймаємо рішення про обов’язкову евакуацію. Звичайно, ми не можемо брати людей під руки, але, скажімо так, ми дуже над цим працюємо.

Олег Синєгубов запевнив, що евакуація всіх людей проводиться з обов’язковим подальшим розселенням, наданням статусу переселенця, оформленням соціальних виплат та наданням гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, уряд дозволив примусову евакуацію дітей із зони бойових дій.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://podrobnosti.ua/2469153-na-harkvschin-z-ln-frontu-vivezli-absoljutno-vsh-dtej-singubov-vdeo.html

Comments

Новости