Connect with us

Коррупция

На Дніпропетровщині правоохоронці виявило схрон оружия та боєприпасів (фото)


Слідчі теріторіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у городе Николаеве, повідомілі про підозру дільнічному офіцеру одного з відділів полиции в городе Одессе ГУ Нацполіції в Одеській області. Правоохоронець підозрюється у перевіщенні власти або службових повноважень, что супроводжували насильством (ч. 2 ст. 365 Крімінального кодексу України).

Досудове Розслідування розпочато за повідомленням у соціальній мережі Facebook про жорсткий поведение з Вихованця одного з дитячих закладів.

Слідством стаю, что правоохоронець, Який на момент Вчинення злочинна обіймав посаду інспектора з ювенальної превенції сектору превенції одного з ВіДДіЛЕНЬ Малиновського відділу полиции в м. Одесі, застосовував фізічну силу та морально прініжував віхованок Центру соціально-психологічної РЕАБІЛІТАЦІЇ дітей служби у справах для дітей Одеської ОДА.

Слідчі ДБР вручили підозрюваному клопотання про избрания запобіжного заходу у виде тримання під Варта без возможности Внесення застави та відсторонення его від займаної посади.

Процесуальне керівництво Опис досудового розслідуванням у крімінальному провадженні Здійснює прокуратура Одеської області. Оперативний супровід — Одеське управлінням ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваному грозит наказание у виде позбавлення Волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обійматі певні посади чи займатіся Певної діяльністю на строк до 3 років.

ИсточникComments

Новости