Connect with us

Новини регіону Харькова

Митрополита Елисея планируют лишить звания «Почетный гражданин города Изюм»


Митрополита Єлисея, який благословив головного працівника Харківської області Віталія Ганчева та виїхав до Російської Федерації під час звільнення від окупації, пропонують позбавити звання «Почесний громадянин міста Ізюм».

Відповідне звернення до начальника Ізюмської міської військової адміністрації Валерія Марченка було опубліковано заступник міського голови Володимир Мацокін.

«Митрополит Єлисей (Іванов Олег Олександрович), який очолює Ізюмсько-Куп’янську єпархію УПЦ, став на бік ворога і розпочав із самого початку російської агресії та безпосередньої окупації міста Ізюм та Ізюмського району. співпрацювати з окупаційною владою. Де рамки гр. Іванов О.А. Співробітники опублікували в Інтернеті «до побачення» остаточно зганьбили цю людину. гр. Іванов О.А., є ідейним та палким прихильником «русского мира», який виправдав та узаконив цю ворожу ідеологію серед віруючих громадян», – йдеться у заяві.

Крім того, співака Ігоря Демарі, який тривалий час живе в Москві, також просять позбавити звання “Почесний громадянин”.

Читайте також: 11 харківських священиків УПЦ Московського патріархату втекли до Росії – ЗМІ

Запам’ятай це Тимчасово керуючим Ізюмською єпархією УПЦ став митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій.Source link

Comments

Новости