Connect with us

Новини Харкова

Можливі аварійні відключення електроенергії по всій Україні


5 грудня російські окупанти завдали вісім масованих ракетних ударів. Як повідомляє Укренерго, це може призвести до аварійних відключень електроенергії по всій Україні.

– Повітряна тривога триває, Україна зазнає восьмого масованого ракетного обстрілу з боку країни-терориста. На жаль, вже є втручання в об’єкти енергетичної інфраструктури та пов’язані з ними аварійні відключення електроенергії. Над збереженням балансу в енергосистемі працюють диспетчери Укренерго. Будь ласка, залишайтеся в укритті, сказали вони.

Допомога журналістам Vgorode.ua робити свою роботу Підтримати фінансово >>>

В «Укренерго» вже наголосили, що ситуація в українській енергосистемі не покращується:

– З 5 грудня ситуація в енергосистемі України залишається складною. Дефіцит електроенергії зберігається, повідомили в “Укренерго”.

У вихідні вдалося знизити споживання електроенергії, але з початком робочого тижня в центрі “Укренерго” відзначили збільшення використання енергоресурсів.

Останні оперативні новини Харкова на нашому Telegram-каналі. Підпишіться, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Опалювальний сезон обіцяє бути складним, але ремонтні бригади “Укренерго” спільно з обленерго цілодобово працюють над відновленням пошкодженого під час обстрілів обладнання.

Тут обленерго публікує графіки відключень.

Читайте всі новини Харкова у Facebook та слідкуйте за нами в Instagram та Viber.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://kh.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1226977-mozhlivi-avarijni-vidkljuchennja-vluchennja-po-objektakh-kritichnoji-infrastrukturi

Comments

Новости