Connect with us

Наука

Meta просять не блокувати контент українських блогерів у соціальних мережах

Міністерство цифрової трансформації України попросило Meta покращити модерацію українського контенту, щоб запобігти видаленню та блокуванню українських блогерів у соціальних мережах.

Про це у Telegram повідомив віце-прем’єр-міністр України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні ми написали Ніку Клеггу (президент Meta з глобальних справ – ред.) і попросили його покращити якість модерації. Отже, українські пости більше не ховаються і акаунти не блокуються», – написав він.

Федоров зазначив, що Meta дуже допомагає Україні. Зокрема, блокує російські джерела пропаганди, розробив українську версію Facebook для iOS та запустив навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу спільно з Дія.Бізнес. Крім того, Мінцифри розраховує запустити українську мову в надбудові Messenger.

«Завдяки Meta, я сподіваюся, ми зможемо змінити ставлення компанії і вирішити проблему масового блокування українських користувачів», – додав віце-прем’єр.

За словами Федорова, він отримує багато повідомлень від блогерів, медійної спільноти, активістів і простих користувачів про блокування постів і акаунтів у Facebook і Instagram. Віце-прем’єр-міністр додав, що Мінцифри постійно контактує з корпорацією «Мета» і навіть виділило нам окрему команду для оперативного реагування на звернення.

За останні місяці команда допомогла розблокувати десятки публічних сайтів людей, але “це тимчасове вирішення проблеми”, сказав Федоров.

Глава цифрового міністерства нагадав, що в Брюсселі обговорював з президентом глобальної політики Meta Ніком Клеггом запуск оновлень продуктів для українців і, звісно, ​​модерацію контенту в Україні.

«Але війна триває, тому адаптувати зміст України до мирних норм несправедливо. Соціальні мережі створені, щоб говорити правду. «Мільйони українців з першого дня війни згуртовані і виступають єдиним інформаційним фронтом». Вони поширюють новини в соцмережах, збирають гроші для військових, лікарів, людей, які втратили все. «Кожен активіст, блогер, волонтер використовує свою довіру та репутацію на благо», – підкреслив Федоров.

Як повідомляє Укрінформ, Федоров обговорив питання відкриття офісу компанії в Україні в травні з президентом відділу глобальних справ Meta Ніком Клеггом.

Comments

Новости