Connect with us

Новини регіону Харькова

Лікар із Харкова розповів, скільки насправді українців померло від коронавірусу

Лікар із Харкова розповів, скільки насправді українців померло від коронавірусу

Цей матеріал також доступний українською мовою

Волянський розповів про надмірну смертність в Україні

Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що Україна втратила від коронавірусу 200 тисяч людей. Про це лікар написав на своїй сторінці у areas.news.

За оперативними даними МОЗУ (РНБО, ЦОЗ, НСЗУ), кількість смертей від Covid майже вдвічі менша за кількість доданих смертей. Це. Якщо сьогодні в Україні близько 90 тисяч смертей від Covid, то реальна додана кількість смертей (перевищення рівня 2015-2019 років) у 2 рази більша. До 1 січня 2022 року втрати українців становитимуть 200 тисяч осіб. Звідки ці додаткові смерті? «Можна з високою часткою впевненості сказати, що додаткова смертність — це ковід, неврахований ковід і «зайві» інфаркти», — написав лікар.

Крім того, він зазначив, що в наступні роки ці «зайві» смерті людей похилого віку та хронічно хворих будуть компенсовані поступовим зниженням смертності, що саме по собі не виправдовує втрати 200 000 осіб.

Контекст:

З лютого 2021 року штаб з ліквідації наслідків коронавірусу в Харківській області очолював Олександр Скакун, тепер він Виконує обов’язки голови HCA. Новим керівником апарату є заст Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

Навчальний рік у навчальних закладах Харкова триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор міського управління освіти Ольга Деменко. Він зазначив, що осінні канікули у відділенні вирішили продовжити до 5 листопада, щоб з 8 листопада школярі могли продовжити навчання в очній формі.

Підписуйтесь на наш Україна-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Джерело:

Теги:

  • лікарі
  • статистика
  • експертний висновок
  • коронавірус
  • пандемія


Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть

Джерело kharkov.comments.ua

Comments

Новости