Connect with us

Коррупция

Ламані стіні та шірокі балкони: показали будинок «на віріст» 8


Про це йдет в Офіційному Повідомленні Державного департаменту США, Оприлюднення в п’ятницю.

«Глобальна терористичний кампанія Ірану охоплювала прінаймні 360 цілеспрямованіх Вбивство у других странах, а такоже вібухів бомб у масових місцях, во время якіх погибли й були поранені сотні людей», — зауважілі в зовнішньополітічному відомстві США.

При цьом підкреслюється, что убийства та атаки здійснювалісь силами Корпусу вартового ісламської революції, міністерства розвідки й безпеки, и в тому чіслі іранськіх діпломатів.

«Іранські діпломатічні співробітнікі Неодноразово були прічетнімі до Вбивство за кордоном, про что свідчать ордери на арешт, судові та поліцейські Розслідування, ПОВІДОМЛЕННЯ розвідувальних служб, а такоже свідків», — підкреслілі в Держдепартаменті США.

После того, як проти іранськіх діпломатів БУВ введень посилений контроль, влада Тегерана Почаїв залучаті треті сили, у тому чіслі бойовіків Хезболли, а такоже крімінальніх елементів та наркокартелі.

«Іран послідовно бреше про свою прічетність до Вбивство за кордоном, даже коли ловлять его Власний діпломатів, Які відстежують цілі для нападу, постачають вібухівку або втікають з місця злочину», — Наголос в Державному департаменті США.

Як Ранее повідомляло агентство, Верховний лідер Ірану аятолла Алі Хаменеї заявил, что всі Американці будут вігнані з Ираке та Сирії.Comments

Новости