Connect with us

Новини регіону Харькова

Харківський лікар назвав найбільш уразливих до коронавірусу людей

Харківський лікар назвав найбільш уразливих до коронавірусу людей

Цей матеріал також доступний українською мовою

Волянський прокоментував ситуацію щодо «Омікрону» в Україні

Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський розповів, що Україні потрібно зробити зараз, щоб перемогти коронавірус. Відповідне повідомлення він написав на своїй сторінці у areas.news.

ВАКЦИНУЙТЕ УРОЖАЙ!!!! ЗБЕРІГАЙТЕ РОЗУМ!!! Важливе зауваження! Слід розуміти, що незахищені люди – це люди не похилого віку та люди з хронічними захворюваннями. Це люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями, які раніше не хворіли. Як дізнатися, хто захищений, а хто вразливий? Зрештою, хвора вакцина, хвора вакцина, хвора вакцина, хвора вакцина? Є вакцини однодозові, дводозові, тридозові. Яка з них захищена? Важливо робити аналізи на імунний стрес !!! Ті, хто раніше природно хворів, хворіють рідше, ніж ті, хто двічі вакцинувався і не хворів !!!

контекст:

Зазначимо, що у роликах, які підготувало МОЗ спільно з Товариством Червоного Хреста, взяли участь відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківщини. З’явилося раніше заявка волонтера Наталії Попової. Дівчина розповіла, що вакцинована, і закликала наслідувати її приклад.

Навчальний рік у навчальних закладах Харкова триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор міського управління освіти Ольга Деменко. Він зазначив, що осінні канікули у відомстві вирішили продовжити до 5 листопада, щоб з 8 листопада школярі могли продовжити навчання.

Підписуйтесь на наш Україна-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Джерело:

Теги:

  • Україна
  • щеплення
  • лікарі
  • експертний висновок
  • коронавірусЯкщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть

Джерело kharkov.comments.ua

Comments

Новости