Connect with us

Новини Харкова

Харківські альпіністи загинули в бою неподалік Соледару


Альпійський клуб заявив про загибель двох харківських альпіністів.

Олександр Заколодний і Григорій Григор’єв загинули 21 січня в боях за Соледар, написав президент Федерації альпінізму та альпінізму Харківської області Геннадій Копєйка.

“Вони дружили на все життя, їм обом було по 35, разом тренувалися, змагалися, ходили в гори. У перші дні військового вторгнення разом пішли добровольцями захищати українську землю, разом воювали в спецназі і загинули на боці. пліч-о-пліч в одній битві”, – сказав він. Пенні

Про загибель Олександра Заколодного та Григорія Григор’єва рідним повідомив командир спецпідрозділу, в якому служили друзі-альпіністи. Через запеклі бої поблизу побратимам поки не вдалося забрати тіла героїв.

Олександр Заколодний – майстер спорту з альпінізму, кандидат у майстри спорту з альпінізму та туризму, член Української секції альпінізму, заступник голови Федерації альпінізму та альпінізму України, голова комітету альпінізму.скелі, тренував дітей. Має вищу освіту за фахом тренер (Харківська державна академія фізичної культури).

Влітку 2013 року Олександр Заколодний брав участь в експедиції на розстріляний терористами Нанга Парбат. Тоді загинули десятеро людей, у тому числі троє харків’ян. Олександр у цей час був на підйомі.

«Але через 10 років йому не пощастило – терористи вбили його на батьківщині», – написав Геннадій Копєйка.

Григорій Григор’єв – кандидат у майстри спорту з альпінізму 2 розряду, любив піші прогулянки, марафон, велоспорт, брав участь у триатлоні. Працював у міськраді Харкова.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://2day.kh.ua/ua/kharkow/kharkivski-alpinisty-zahynuly-v-boyu-nepodalik-soledaru

Comments

Новости