Connect with us

Новини регіону Харькова

Харків’янам розповіли, що робити з непотрібними електронними квитковими картками

Харків’янам розповіли, що робити з непотрібними електронними квитковими картками

Цей матеріал також доступний українською мовою

Електронний квиток можна повернути у вестибюлях станцій метро, ​​а також водіям громадського транспорту

Власників “картки харків’янина” попросили не викидати непотрібні електронні квитки. Електронні квитки та здайте їх на утилізацію. Про це у areas.news оприлюднила прес-служба міської ради.

За словами директора КП “Харківпас” Юрія Чекарєва, електронний квиток можна буде передати в вестибюлях станцій метро, ​​а також водіям громадського транспорту – водіям тролейбусів і трамваїв.

Він також додав, що громадяни, які мають право на пільговий проїзд, зможуть скористатися ним за Карткою харків’янина, але електронний квиток після активації буде заблоковано.

“Коли харків’янин, який має право на отримання пільги, отримає картку, то з початку наступного місяця вона почне функціонувати як проїзний квиток. Це робиться для того, щоб людина встигла витратити гроші, які має на Е. – квиток або якщо немає можливості перерахувати на картку харків’янина», – додав Чекарєв.

Раніше «Коментарі» писали, що Харківська міськрада попередила про шахраїв. Зловмисники діють під торговою маркою «Картки Харкова», представляючись робочою групою проекту, і пропонують жителям міста придбати картки в прискореному терміні.

Зазначається, що потенційним жертвам телефонують шахраї з пропозицією придбати картку харків’янина або прискорити процес її оформлення грошима. Крім того, для придбання картки шахраї можуть надати адресу проживання, ІПН та іншу інформацію. У міській раді нагадали, що придбання «Картки харків’янина» є безкоштовною процедурою.

Підписуйтесь на наш Україна-канал, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Харкова та області!

Джерело:

Теги:

  • громадський транспорт
  • Харківський метрополітен
  • електронний квиток
  • Електронний квиток


Алекс

11 листопада 2021 року о 17:47 год

У деяких країнах при поверненні картки повертають сплачені на неї гроші. Я зробив це в Грузії. І віддати безкоштовно. Карта містить перепрограмований чіп. Візьмуть безкоштовно, а потім поставлять під ангінокарту Харкова. І продадуть вдруге.

Відвідувач

11 листопада 2021 року о 15:24 год

Коли запроваджували картки E-Tiket, усі разом купували 36 гривень, щоб не стояти вранці, як божевільні, у чергах у метро. Але це все одно не допомогло! Тепер – анекдот, Не треба, віддай задарма, Кому в біса,,? чому Зворотно всі пасажири по 36 грн. Бажаючим в Євросоюзі та країнах Балтії видається безкоштовно!

Тетяна

10 листопада 2021 року о 21:53 год

У скільки бюджету коштувало створення електронного квитка? Це. гроші з бюджету в кишені, можна почати черговий заробіток на картці харків’янина? Чоловік живе в цьому місті 20-25 років, але народився не тут. То він не з Харкова? Робота як свято: Люботин, Мерефа, Казак Лопань та інше на Харківщині. Працюйте в Харкові, але ви не харків’янин і оплачуєте ПРОЇЗД з мізерної зарплати. ІДІОТИЗМ вищого ґатунку!

Сергій

10 листопада 2021 року о 10:32 год

Як хитрий, спочатку заплати 36 гривень за е-квиток, потім віддай безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть

Джерело kharkov.comments.ua

Comments

Новости